Синоптики б’ють на сполох!!! На Україну в січні та лютому температура впаде до граничного мінімуму, чекають і на потужні снігопади. — Zarobitchanu Синоптики б’ють на сполох!!! На Україну в січні та лютому температура впаде до граничного мінімуму, чекають і на потужні снігопади. — Zarobitchanu
|

Для розміщення ваших оголошень будь ласка зареэструйтеся на сайті.

Синоптики пророкують для України най лютішу зиму за останні 30 років

Синоптики пророкують для України най лютішу зиму за останні 30 років


Синоптики попереджають про рекордні морози і снігопади взимку в Україні. Про це повідомляє “Українська кліматична мережа” на своїй сторінці у Facebook.

“Зими в Україні нині екстремальні. Цього року довгострокові прогнози обіцяють і тепло з дощами, і рекордні морози зі снігопадами – найсильнішими за 30 років”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що згідно зі щорічним прогнозом погоди сервісу AccuWeather для Європи, найбільші холоди будуть на території від Фінляндії до України – їх принесуть вітри з Сибіру.

У січні та лютому 2020 року температура впаде до граничного мінімуму, чекають і на потужні снігопади. Як пояснила кліматолог Світлана Краковська, погода стає більш екстремальною, і відхилення від норм значно збільшується.

За її словами, якщо раніше погоду в Україні формували переважно повітряні маси, які рухалися із заходу на схід – з океану, забезпечуючи досить м’який клімат, то зараз все частіше до України заносить сухе гаряче повітря з півдня або холодне з Арктики.

Саме тому тепер так часто трапляються хвилі надзвичайного тепла або холоду, зазначила вона.

Читайте також : 21 жовтня на Закарпатті був побитий майже сторічний температурний рекорд

0
18:57
280
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|

Коментарі

Можливо закінчиться це божевілля
Цікаво, ще актуально?І коли мош дзвонити
От паскуда!!! Люди будьте обережні, дома небезпечн...