​Зима повертається до Чехії. Шторм Уллі накрив всю країну — Zarobitchanu ​Зима повертається до Чехії. Шторм Уллі накрив всю країну — Zarobitchanu

​Зима повертається до Чехії. Шторм Уллі накрив всю країну

22:28
244
​Зима повертається до Чехії. Шторм Уллі накрив всю країну

За даними метеорологів, решта квітня та початок травня будуть холоднішими та дощовішими, ніж зазвичай у цю пору року. Найвища добова температура цього тижня буде близько дев'яти градусів Цельсія, протягом наступних трьох тижнів квітня температура повинна піднятися. Це випливає із щомісячного прогнозу Чеського гідрометеорологічного інституту (CHMI), повідомляють Zarobitchanu.

Окрім цього тижня, останній тиждень на межі квітня та травня також буде мати значення температури нижче середньої. На другий та третій прогнозований тиждень, в період з 12 по 25 квітня, температури повинні відповідати звичайним квітневим значенням.

Стрімке похолодання відбулося в понеділок 5 квітня. Метеорологи прогнозують в наступні дні ще більш значне похолодання. 

У Великодний понеділок у Чехію прибув шторм під назвою Уллі, який приніс із собою значний посилений вітер.

Читайте також: В Чехі магазини та ресторани повинні відкритися до кінця квітня

За багаторічними спостереженнями  середня температура за період з 5 квітня по 2 травня становить 8,9 градусів Цельсія. Найтепліше з 1941 року було в цей період три роки тому, тоді в середньому по Чехії було 13,5 градусів Цельсія. Наразі найнижче середнє значення, 4,9 градуса, було зафіксовано метеорологами в 1980 році.

За даними CHMI, успіх щомісячного прогнозу становить близько 75 відсотків цодо температури та близько 65 відсотків для прогнозу  опадів. 

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|