Чеський уряд на засіданні встановив що відкриється після закінчення карантину — Zarobitchanu Чеський уряд на засіданні встановив що відкриється після закінчення карантину — Zarobitchanu

Чеський уряд на засіданні встановив що відкриється після закінчення карантину

18:44
4299
Чеський уряд на засіданні встановив що відкриється  після закінчення карантину

У вівторок 6 квітня Уряд Чехії обговорював питання закінчення карантину. Після засідання було вирішено, що з 12 квітня відкриються магазини дитячих товарів, канцтовари, зможуть працювати фермерські ринки, також зможуть відкрити свої двері зоопарки та ботанічні сади. Це рішення було  офіційно затверджено урядом прем'єр-міністра Андрія Бабіша, про що у Twitter повідомив віце-прем'єр-міністр Карел Гавлічек, повідомляють Zarobitchanu.

«Канцтовари, дитячий одяг та взуття будуть відкриті, щоб батьки могли спокійно відправляти своїх дітей до шкіл. Щойно затверджена постанова економічної діяльності з 12.4. 2021 року  », — написав Гавличек у соціальній мережі.


Тож що саме буде відкрито:

відкриються магазини дитячого одягу та взуття;

магазини з канцелярськими товарами;

запрацюють фермерські ринки;

відкриють свої двері зоопарки та ботанічні сади, але тільки для відкритих павільйонів, та заповненістю не більше  як 20%;

хімчистки;

пральні;

слюсарські майстерні;

Читайте також: Зима повертається до Чехії. Шторм Уллі накрив всю країну

В даний час в зв'язку з пандемію коронавірусу можуть працювати лише окремі магазини, такі як продовольчі товари, аптеки, магазини оптики, флористи та зоомагазини.

Уряд також повинен зібратися та визначити в понеділок умови, за яких учні повернуться до школи. За словами міністра освіти Роберта Плаги та керівника Міністерства охорони здоров’я Яна Блатного, діти з першого рівня початкових шкіл, а це 1-5 класи та дошкільнята повинні повернутися до шкіл з 12 квітня.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|