Чехія оновила систему ПЕС: Оновлені правила карантину — Zarobitchanu Чехія оновила систему ПЕС: Оновлені правила карантину — Zarobitchanu

Чехія оновила систему ПЕС: Оновлені правила карантину

23:41
540
Чехія оновила систему ПЕС: Оновлені правила карантину

З'явилася нова версія Чеської протиепідемічної таблиці ПЕС.В якій зіграє важливу роль негативний тест на коронавірус.

 Без нього, наприклад, люди на третьому етапі системи не зможуть ходити в ресторан чи бар, на четвертому рівні вони не зможуть поселитися в хостелі чи готелі. Зміняться також правила нічної комендантської години, яка застосовуватиметься лише на найвищому п’ятому ступені.

Проект документа був отриманий та опублікований чеським виданням iDnes, повідомляють Zarobitchanu.

Відредагована та доповнена версія ПЕС регулює заходи карантину від респіраторів та масок, до обмеження руху та комендантської години.

Згідно таблиці носіння респіраторів передбачене на третьому та четвертому рівнях, як на вулиці так і в громадських місцях. На 1 та 2 рівнях буде дозволена звичайна захисна маска.

Читайте також: Чеський RegioJet запустить новий маршрут з Праги до Львова

Обмеження руху людей та комендантська година будуть впроваджуватися лише на 5 рівні.

Майже всі магазини будуть закриті лише на  п’ятому  ступені, працювати зможуть лише аптеки та продуктові магазини.

На  четвертому ступені всі магазини відкриються, але на них застосовуватимуться режимні заходи, такі як відстань або правило однієї людини на 15 квадратних метрів.

Зібрання людей як всередині та зовні також буде обмеженою. На п’ятому етапі лише двоє людей зможуть зустрітися як зовні так і всередині. На першому найлегшому рівні в одному місці зможе знаходитись 500 людей, а всередині 100.

Перукарні та інші заклади які пропонують послуги догляду за тілом, можуть відкритися на четвертом урівні. Однак клієнтам і працівникам,  доведеться мати негативний тест на коронавірус. Негативний тест не буде потрібний з другого етапу.

Читайте також: Чеський уряд на засіданні встановив що відкриється після закінчення карантину

Ресторани бари та кав'ярні можуть відкритись на третьому рівні. Однак клієнтам, доведеться мати негативний тест. Вони зможуть заповнити 50 відсотків закладу, за столом одночасно будуть могти сидіти лише чотири людини. На першому етапі вже  шість людей зможуть сісти за стіл, та заповнити заклад на  80 відсотків.

Готелі та хостели можуть відкритися на четвертому етапі, але негативний тест буде обов’язковим. Тестування доведеться  проводити під час проживання через кожні три, або п’ять днів.

Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook

  • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|