У Чехії з 24 травня не потрібно буде носити маски надворі, та запрацюють готелі — Zarobitchanu У Чехії з 24 травня не потрібно буде носити маски надворі, та запрацюють готелі — Zarobitchanu

У Чехії з 24 травня не потрібно буде носити маски надворі, та запрацюють готелі

22:37
2889
У Чехії з 24 травня не потрібно буде носити маски надворі, та запрацюють готелі

Уряд Чехії вирішив послабити обмеження, щодо  обов'язкового носіння масок у громадських місцях. Починаючи від 24 травня надворі можна буде перебувати без маски.

Таке рішення уряд Чехії ухвалив 11 травня.

Носіння масок залишиться обов'язковим під час перебування в громадському транспорті, у крамницях й інших громадських місцях закритого типу, зокрема у театрах і кінотеатрах. Крім того, люди і надалі мають дотримуватися дистанції.

З 24 травня також зможуть приймати клієнтів усі готелі та пансіонати. Обмеження кількості заповнення не буде , але гостям доведеться пред'явити  негативний тест  або негативний тест на коронавірус, антигенний не старший трьох днів або PCR не старші семи днів, сертифікат вакцинації або підтвердження від лікаря про перенесений COVID-19. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Карел Гавлічек  після засідання уряду.

«З 24 травня ми відновимо роботу готелів повністю. Спочатку планувалося обмежити заповненість до 25 відсотків. Але  після наради обмеження не буде впроваджуватися », сказав Гавлічек.

  • Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook
    • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|