В Чехії "чужинецька" поліція провела масштабні перевірки документів, 24 особи затримані, трьох депортовано (ВІДЕО) — Zarobitchanu В Чехії "чужинецька" поліція провела масштабні перевірки документів, 24 особи затримані, трьох депортовано (ВІДЕО) — Zarobitchanu

В Чехії "чужинецька" поліція провела масштабні перевірки документів, 24 особи затримані, трьох депор

22:51
17980
В Чехії "чужинецька" поліція провела масштабні перевірки документів, 24 особи затримані, трьох депор

Цього тижня поліція у справах іноземців Пардубіцького краю провела масштабну  спецоперацію, спрямовану на перевірку та затримання  іноземців, які незаконно перебувають на території Чехії.

Були задіяні дванадцять службових автомобілів, і за один день поліція провела перевірку 163 іноземців у трьох гуртожитках та на чотирьох будівельних майданчиках, пишуть Zarobitchanu з посиланням на Policie ČR.

В результаті перевірок були  затримані 24 особи, які не мали законних підстав, для перебування та працевлаштування на території Чеської республіки. В загальному було накладено 20 штрафів, також було виявлено низку порушень норм карантину.

Читайте також: В Чехії відкрилися готелі та хостели. Повний перелік змін

Всі затримані перебували в Чехії незаконно, а також, кожен з них певним чином обійшов захисні заходи Міністерства охорони здоров’я Чеської Республіки, які були введені під час надзвичайного стану через пандемію коронавірусу.

 Дев’ятнадцятьом особам поліцейські анулювали довгодобові візи  та видали наказ про виїзд з території Чехії через порушення правил карантину.  Ще у п’ятьох випадках піліцейські розпочали адміністративне провадження щодо депортації, з яких для трьох осіб було винесене рішення про заборону в'їзду до Чехії  строком на 1 рік , протягом цього періоду їм не буде дозволено в’їжджати на територію всіх держав-членів Європейського Союзу. Всі витрати пов’язані з  адміністративним провадженнями, затримані повинні сплатити  за рахунок власних коштів.

Читайте також:  Чеська Крона щодо долара має найкращий курс з квітня 2018 року

Найбільш серйозне порушення вчинили 2 іноземці, які не лише зупинились у гуртожитках без належного дозволу, але й підтвердили свою особу за допомогою підроблених документів, за що їх звинувачують у підробці та зміні офіційного документа. За це їм загрожує до трьох років в’язниці.

  • Приєднуйтеся до нашої спільноти у Facebook
    • Або підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнаватись найактуальніші новини Чехії та світу.
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|