Статті — Zarobitchanu Статті — Zarobitchanu

Статті

3 хлопці

Через рекордну кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом, Чехія поступово стає однією з провідних країн та випереджає європейську та світову статистику за чисельністю хворих. У той же час Чехія не тестує особливо масово.

Зараз доступна та якісна освіта за кордоном для українських студентів стала далеко не розкішшю, а скоріше необхідністю, адже з Європейською освітою у вас більше шансів знайти престижну роботу, та отримувати гідну заробітну плату.

На сьогодні вища освіта в Чехії має світове визнання та хорошу репутацію, до того ж є дуже якісною.До освіти тут ставляться досить серйозно, якість гарантується національною системою регулювання та контролю якості.

    

           Можуть міністри і різні відомства давати свою статистику, але на мою думку ситуація набагато гірша, адже той хто цього року був в Чехії, неважливо працювати чи просто проїздом, неодмінно мав помітити наскільки багато тут наших людей. Мені здається що немає такого громадського місця, тобто вагон метро трамвай, автобус, магазин чи площа, аби ви не почули рідну мову.Це досить зручно якщо ви тут перший раз і не знаєте мови.

  Навіщо в Україні ну дуже хочуть створити фонд для збору грошей з трудових мігрантів?

Текстові матеріали

|