Податок на заробітчан — Zarobitchanu Податок на заробітчан — Zarobitchanu

Податок на заробітчан

1032
Тип статті:
Авторська

Навіщо в Україні ну дуже хочуть створити фонд для збору грошей з трудових мігрантів?

Деяким ініціативним депутатам, такий як: Максим Сааратов, Руслана Князевич, Оксана Білозір, Олександр Співаковський- всі від БПП,Євгеній Рибчинський -«Воля народа», Павло Кишкар від «Самопоміч» недають покою понад 11 мільярдів доларів, які минулого року заробітчани перечислили рідним в Україну.Вони придумали спосіб, як примусити трудових мігрантів ділитися своїми кровними і чесно заробленими грошима.

В парламенті був, на щастя, покищо зареєстрований законопроект номер 10153 з помпезною назвою «Про підтримку українців за кордоном».Не дивлячись на те, що за межами України живе чимала українськ діаспора, а по світі є чимало українських туристів у всіх куточках світу, які, як це не прикро, попадають в складні ситуації, підтримувати вони зібралися чомусь виключно заробітчан.

На перший погляд благородні наміри і все досить просто і не за просто так.Пропонується створити новий фонд благоустрою, який буде збирати фінансові внески з агенст по закордонному працевліштуванню та заробітчан.

На думку авторів, дивним чином даний законопроект буде сприяти утворенню новим механізмам правового захисту трудових мігрантів.

В свою чергу подання цього документу викликало цілу хвилю негативних відгуків і обурення як серед самих заробітчан так і профільній сфері.

 Розміри грощових внесків покищо не були визначені, а в самому проекті зазначається, що сумму має визначати сам фонд, незрозуміло, яким чином і за якими критеріями.Навіть якщо просто уявити що з мігрантів захочуть віджати якись нещасний 1% від заробітку то це вийде кругленька сума в 110 млн доларів на рік, а скоріше за все відсоток буде більший.

Яка власне ціль цього закону? На мою думку це спосіб як обдерти людей і  «розпилити „гроші.По суті закона заробітчанин повинен буде заплатити кошти в Фонд благоустрою і тоді він зможе отримати все те, що йому давно визначено в законі.

Що фонд теоретично нове і дуже корисне може запропонувати мігранам, страхівку, ну так наразі її зробити немає жодних проблем і до того скоріше за все, вона буде не на кращих умовах.Видадуть картку українського мігранта, на мою думку це картка не відкриє нові двері та не дасть превілегій власникові.По суті це типу добровільно примусове здирництво.Це ще раз доводить, що нашим доблесним депутатам начхати на народ,їх цікавлять лише гроші. 

На дамку фахівців якщо законопроект приймуть, то закордонний ринок праці ще більше піде в тінь.Люди не будуть признаватися що їдуть за кордон працювати і всіма правдами й не правдами будуть уникати статуса тродового мігранта.Це саме стосуєтся і ліцензованих компній, які також понесуть збитки, адже люди до них не будуть звертатися за послугами, щоб не “ляпатися » в нововведені схеми.Люди просто почнуть звертатися до так званих «сірих» посередників.

В принципі з проаналізованого, можна дійти висновку, що по суті, влада цим законом хоче собі побудувати таке собі «заробітчанське МММ»

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|