В Польщі оштрафували чотирьох українців за порушення карантину — Zarobitchanu В Польщі оштрафували чотирьох українців за порушення карантину — Zarobitchanu

В Польщі оштрафували чотирьох українців за порушення карантину

23:06
479
В Польщі  оштрафували чотирьох українців за порушення карантину
Четверо українців, які живуть у Стальововольському повіті на півдні Польщі, вирішили поїхати на екскурсію до Сандомєжа.

Коли там вони оглядали ринкову площу, з’явилася поліція, яка виписала їм штраф за це порушення.

«Під час прогулянки центром міста до чоловіків підійшла поліція, аби їх перевірити. Вони порушили правила щодо пересування і їх покарали штрафами. Вони усвідомлювали, що діють заборони, але не сподівалися, що хтось на Ринку їх затримає і захоче перевірити. Вони розраховували на везіння, однак так не сталося і на цьому їхня екскурсія завершилася», — повідомила пресофіцер Повітового управління поліції у Сандомєжі Пауліна Мруз.

Актуальне:Ще одна вакцина проти ковід-19 тестується на людях

Вона також зазначила, що це перша ситуація покарання після того, як було введено більш жорсткі правила щодо пересування.

Обмеження у пересуванні діятимуть принаймні до 11 квітня. До цього часу у Польщі не можна пересуватись, окрім побутових справ, професійних чи пов’язаних зі здоров’ям обов'язків. Правила не стосуються доїзду на роботу, волонтерства, необхідних покупок, в тому числі і ліків, та вигулювання собак.

За порушення цих правил, відповідно до закону про запобігання та боротьбу із зараженнями та інфекційними хворобами, санітарний інспектор може покарати фінансовим штрафом від 5 то 30 тисяч злотих.

Пише Цензор.НЕТ із посиланням на Польське радіо.

Читайте також:На рахунку Коронавіруса вже понад 100 000 життів

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|