МОЗ Чехії сказав коли жителі зможуть зняти маски — Zarobitchanu МОЗ Чехії сказав коли жителі зможуть зняти маски — Zarobitchanu

МОЗ Чехії сказав коли жителі зможуть зняти маски

23:21
734
МОЗ Чехії сказав коли жителі зможуть зняти маски

Правило обов'язкового носіння масок, респіраторів або будь-яких інших засобів, що прикривають рот і ніс в зв'язку з епідемією коронаврусу, може бути скасовано аж в червні. Про це заявив міністр охорони здоров'я Чехії Адам Войтех.

«Однак для деяких ситуацій буде діяти рекомендація їх носіння», — сказав він в інтерв'ю виданню Lidové noviny.

За словами чиновника, влада почне поступово скасовувати карантинні заходи після великодніх свят. Велика частина магазинів відкриється протягом найближчого місяця, однак з дотриманням жорстких санітарних норм.

«Останніми почнуть роботу магазини одягу, де є примірочні. Тому що там найвищий ризик передачі вірусу. Ще питання, чи буде в принципі дозволена примірка одягу в перших порах », -заявив  Войтех.

Він допустив, що вузи могли б відкритися до кінця квітня, але в дуже обмеженому режимі — тільки для студентів останніх курсів. Що стосується шкіл, то міністр підтримує ідею відновлення занять до кінця навчального року.

Бари та нічні клуби знову зможуть прийняти гостей тільки влітку, ресторани — дещо раніше, але тільки в особливому денному режимі.

Читайте також:Українці масово повертаються з Угорщини — Держприкордонслужба

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|