Переповнений морг та жахіття з масовими похованнями жертв коронавірусу: У США понад 2100 жертв на день — Zarobitchanu Переповнений морг та жахіття з масовими похованнями жертв коронавірусу: У США понад 2100 жертв на день — Zarobitchanu

Переповнений морг та жахіття з масовими похованнями жертв коронавірусу: У США 2100 жертв на день

22:01
403
Переповнений морг та жахіття з масовими похованнями жертв коронавірусу: У США  2100 жертв на день

США стали першою в світі країною, де за один день від коронавірусної інфекції померло понад 2000 людей. За даними університету Джона Хопкінса, за 24 години загинуло 2108 смертей від ковід-19. Через високий приріст смертності у Нью-Йорку виникають великі проблеми з місткістю моргу, тому місто наказало викопати братські могили на острові Харт. Президент Дональд Трамп наказав міністрам запропонувати руку допомоги зараженій вірусом Італії. Він хоче направити захисні засоби та гуманітарну допомогу в країну.

Сполучені Штати — на сьогодні є найінфікованішою країною світу. Найбільше постраждав — штат Нью-Йорк. Як повідомив губернатор Ендрю Куомо, кількість людей, які отримували лікування у відділенні інтенсивної терапії в реанімаційних відділеннях, вперше зменшилася з початку пандемії.

Однак кількість смертей збільшилася за 24 години на 777, збільшення в загальному, спостерігається протягом останніх днів , постійно  повідомляються нові цифри та сумні рекорди. Загальна кількість жертв у країні — 18 693, із зараженим понад 500 000, повідомляє університет. За останні 24 години додано 35000 випадків зараження.


Актуальне:Історія найбільших пандемій за всю історію людства. Чума та віспа поверталися через століття

За даними  американського CNN у Нью-Йорку загалом зафіксовано 174 481 заражене та 7884 загиблих. У другому найбільш ураженому районі — Нью-Джерсі — 54 548 заражених. Єдиний штат США, який ще не повідомив про смерть через інфекцію, — Вайомінг.

У мерії Нью-Йорка вже відчайдушно заявляють, що можливостей моргу. Принаймні, вони тимчасово вирішили цю проблему, найнявши допоміжних робітників та легку механізацію, щоб почати копати братські могили на острові Харт довжиною в 1,6 милі біля Бронкса. Там будуть поховані тільки ті, хто загинув зовсім занедбаний, це переважно безпритульні або дуже бідні люди, тепер вони там знайдуть своє місце останнього відпочинку. Спочатку там були поховані  25 загиблих людей за тиждень, але останнім часом стільки було поховано за один день . Імена жертв написані лише на деяких могилах.

«Десятиліттями острів Харт використовувався  для того, щоб поховати мертвих людей, яких ніхто не брав із моргу, або сім’я небіжчика , не виявляла інтересу, наприклад, в зв'язку з фінансовими причинами. Ми будемо продовжувати  в цьому напрямку під час кризи. Ті, хто помер від covid-19  і ніхто не зацікавиться їхніми тілами, будуть поховані на острові ", - заявив речник мера Фредді Голдштейн для The Post. У планах на випадок надзвичайних ситуацій міського грипу 2006 року це чітко прописано.

Але американці вже бачать світло в кінці тунелю. На думку влади, ефективність введених заходів починає давати результат. У Нью-Йорку кількість нещодавно госпіталізованих пацієнтів знизилася. Крива росту інфікованих також спадає. Американці також сподіваються знайти ліки від коронавірусу. Президент Трамп заявив, що 19 ліків проходять тестування в США, а ще 26 готуються до тестування.

Читайте також:В Польщі оштрафували чотирьох українців за порушення карантину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|