​В Україні вже відкрили 56 кримінальних справ через порушення карантину — Zarobitchanu ​В Україні вже відкрили 56 кримінальних справ через порушення карантину — Zarobitchanu

​В Україні вже відкрили 56 кримінальних справ через порушення карантину

18:58
374
​В Україні вже відкрили 56 кримінальних справ через порушення карантину
Карантинний режим та публічну безпеку наразі забезпечують 23 тисячі правоохоронців.

Правоохоронці на сьогодні відкрили 56 кримінальних проваджень та склали 6 042 адмінпротоколи через порушення умов карантину.

Як повідомляє прес-служба МВС, лише упродовж минулої доби, 12 квітня, до поліції надійшло 1 113 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушенням карантинних заходів. Складено 27 адміністративних протоколів. За порушення громадянами карантинних правил самоізоляції складено 15 адмінпротоколів. Крім того, відкрито одне кримінальне провадження за фактом умисного приховування головним лікарем Іршавської районної лікарні Закарпатської області інформації про захворювання на COVID-19 у пацієнтки, яка згодом померла.

Актуальне:Історія найбільших пандемій за всю історію людства. Чума та віспа поверталися через століття

Карантинний режим та публічну безпеку забезпечують 23 319 правоохоронців. Зокрема, 17 375 поліцейських (1 285 залучено на охорону медичних закладів із лікування та обсервації громадян та на мобільних постах контролю), 3 556 військовослужбовців Нацгвардії, 242 бійця ДСНС та 1 924 працівники з числа перемінного складу закладів вищої освіти МВС та 222 — НГУ.

З 6 квітня знаходження в громадському місці без маски, або ж відвідування заборонених місць (парки, спортивні та дитячі майданчики, зелені зони, пляжі) може стати причиною штрафу. Крім того, на період карантину при кожному виході з будинку чоловік зобов'язаний мати при собі документ, що підтверджує особу. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи не має людина бути на самоізоляції або обсервації.Джерело

Читайте також:Переповнений морг та жахіття з масовими похованнями жертв коронавірусу: У США 2100 жертв на день

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|