Comedy-шоу V.I.P. ТЕРНОПІЛЬ Празі — Zarobitchanu Comedy-шоу V.I.P. ТЕРНОПІЛЬ Празі — Zarobitchanu

Comedy-шоу V.I.P. ТЕРНОПІЛЬ Празі

23:16
637
Comedy-шоу V.I.P. ТЕРНОПІЛЬ Празі

Нова програма comedy-шоу V.I.P. ТЕРНОПІЛЬ зробить справжній гумористичний фурор

Тож, Прага, уже зовсім скоро зустрічай яскраве Comedy-Шоу з новою концертною програмою цих запальних веселих гумористів, які з легкістю здатні «розворушити» навіть найбільш вибагливу публіку та «закоренілих» скептиків!

Неперевершена команда «VIP Тернопіль» об'єднала веселих і неймовірно кмітливих молодих людей, котрі, здобувши фах програміста, юриста чи маркетолога, своєю професійною і життєвою місією обрали мистецтво дарувати людям радість і сміх. І вже десять років поспіль, незважаючи на зміни серед учасників колективу, «VIP Тернопіль» завойовує серця щораз більшої і більшої кількості своїх прихильників в усіх куточках України.

Сьогодні за діяльністю «відпадного» секстету в складі: Тетяни Песик, Віктора Гевка, Тараса Стадницького, Миколи Борсука, Дениса Фаріончука, Аркадія Войтюка стежать мільйони українців і з великим задоволенням висловлюють їм підтримку під час участі своїх улюбленців у численних телевізійних проектах і змаганнях.

Не пропустіть барвисте комедійне шоу «V.I.P. Тернопіль» 13 листопада в Празі у театрі Hybernia!

Це буде незабутній вечір, де амплітуда жартів і дотепів буде зашкалювати, а зал вибухатиме оваціями й такими потужними хвилями вірусного сміху, який неможливо буде стримати чи зупинити.

Забудьте про всі клопоти й проблеми хоча б на вечір і налаштуйтесь частоту позитиву, шалу й неабиякого драйву!

Придбайте квитки на концерт «VIP Тернопіль» — й отримайте величезну порцію соковитого гумору, добре приправленого смачненькими жартами!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=ilGmj_kDaMw

https://www.ukrconcert.cz/vip-ternopil

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|