Макрон припускає можливість закриття кордонів Шенгену до вересня — Zarobitchanu Макрон припускає можливість закриття кордонів Шенгену до вересня — Zarobitchanu

Макрон припускає можливість закриття кордонів Шенгену до вересня

21:27
2054
Макрон припускає можливість закриття кордонів Шенгену до вересня

В зв'язку з пандемією COVID-19 кордони Шенгенської зони можуть залишитися закритими аж до  вересня. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон в ході закритої відеоконференції з главами профспілок країни.

Про це повідомляє BFMTV з посиланням на учасника заходу. 

За словами французького лідера, він дуже песимістично налаштований і просить приготуватися, та бути готовими до тривалого періоду ізоляції Європи. Макрон пояснив, що на такі заходи, можливо, доведеться піти в зв'язку з різницею в перебігу епідемії у різних регіонах Європи та світу.

У своїй заяві Макрон навів у приклад ситуацію в США. Сполучені Штати з великим відривом вийшли на жахливе перше місце в світі за кількістю хворих і померлих. І це при тому, що пік поширення коронавіруса в країні ще не пройдений. Крім того, він послався на Африку, де епідемія тільки набирає обертів, і Азію, де не виключена друга хвиля Covid-19.

13 квітня Макрон планує виступити зі зверненням до нації. Очікується, що буде продовжено режим самоізоляції, який закінчується 15 квітня, а також можуть оголосити про нові заходи.

Актуальне:Параноя чи жахливий сценарій: Світ охоплять революції після пандемії коронавірусу

Він також не виключив, що коли ситуація в цілому стабілізується, в окремих країнах можуть виникати повторні спалахи інфекції. В цьому випадку Євросоюз буде змушений обмежувати виїзд в ці держави і в'їзд з них, щоб запобігти поширення вірусу.

Нагадаємо, раніше Єврокомісія рекомендувала країнам ЄС продовжити закриття кордонів до 15 травня

Наразі заборона поширюється на всі поїздки, які не можна вважати невідкладними. Винятком вказується робота дипломатів, медпрацівників, транспортного персоналу, вчених і дослідників, що займаються проектами з боротьби з коронавірусом, а також до невідкладних випадків внесли переїзд додому громадян і резидентів ЄС і членів їхніх сімей.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|