Хто і куди може виїхати з Чехії:правила пом'якшені — Zarobitchanu Хто і куди може виїхати з Чехії:правила пом'якшені — Zarobitchanu

Хто і куди може виїхати з Чехії:правила пом'якшені

21:25
4356
Хто і куди може виїхати з Чехії:правила пом'якшені

З 14 квітня 2020 року громадяни країни та іноземці що мають право на постійне проживання можуть виїжджати за кордон за крайньою необхідності та за виправданих обставин. Йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ Чеської Республіки.

Зазначається, що постанова уряду лише регулює в'їзд до Чехії та необхідні  заходи карантину. Водночас кордони залишаються закритими, а іноземцям все ще заборонено в'їзд на  територію, а також призупиненням виготовлення та видачу  віз.

Підставами для виїзду з Чехії можуть бути:  поїздка за  кордон для виконання службових обов'язків, відрядження, поїздка на похорон , поїздка до близьких родичів  з метою догляду, допомогою чи іншою, але вагомою причиною, необхідність присутності в суді або іншому держвідомстві, чи в звя надзвичайній ситуації.При виїзді людина повинна обїрунтувати, та підтвердити мету своєї поїздки.

Читайте також: Макрон припускає можливість закриття кордонів Шенгену до вересня

Кожна поїздка буде реєструватися, та буде взята на облік поліцейськими.

За правилами, якщо подорож буде тривати менше 24 годин, то після повернення необхідність у двотижневому карантині не буде.

Подорож тривалістю більше 24 годин передбачає після повернення, обов'язкову ізоляцію на два тижні

«Тимчасова заборона на поїздки є крайнім заходом, який був необхідний, виправдав  себе. Тому поки що ми  не можемо відкрити кордони. Ми даємо можливість перетинати кордон для тих, кому це життєво необхідно. Це в даний час максимум можливого," пояснив голова Центрального Кризового штабу і міністр внутрішніх справ Ян Хамачек

Нагадаємо,МОЗ Чехії сказав коли жителі зможуть зняти маски

Також цікаве :Параноя чи жахливий сценарій: Світ охоплять революції після пандемії коронавірусу

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|