Невтішний прогноз: українці літати зможуть не раніше вересня — Zarobitchanu Невтішний прогноз: українці літати зможуть не раніше вересня — Zarobitchanu

Невтішний прогноз: українці літати зможуть не раніше вересня

22:39
706
Невтішний прогноз: українці літати  зможуть не раніше вересня
Згідно з песимістичними прогнозами експертів та авіаперевізників, відновлення пасажирських авіаперевезень буде можливим у вересні-жовтні 2020 року.

Про це заявив гендиректор держпідприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” Павло Рябікін в інтерв’ю ЕП

Згідно слів  Рябікіна, авіасполучення після завершення карантину будуть відновлюватися поетапно.

Актуальне:Хто і куди може виїхати з Чехії: правила пом'якшені

Поетапно. Напевно, коли країна зрозуміє, що ситуація з епідемією знаходиться під контролем, в якийсь момент відкриються внутрішні перевезення.

Відкриття міжнародного повітряного сполучення буде грунтуватися на декількох факторах. Перш за все — як буде виглядати ситуація з коронавірусів, і наскільки країни будуть довіряти статистиці партнерів.

Тому що ті статистичні цифри, які ми бачимо зараз, мають дуже істотні поправки. Коли ми аналізуємо кількість хворих у світі, ми бачимо, що цифри на кшталт зіставні, але при цьому кількість тестів на мільйон населення в різних країнах істотно різниться.

Якщо судити по песимістичним прогнозам авіаперевізників, то відновлення перевезень може бути і у вересні, і в жовтні цього року. Оскільки зимова навігація слабша, то активна реанімація ринку почнеться через рік.

— Я не хочу «каркати», як кажуть в народі, але моє відчуття, що дуже сильний удар відбудеться за вартістю перевезення. Ми якийсь час не побачимо дуже дешевих квитків. Напевно, споживач це відчує в першу чергу.

Читайте також:Тотальне безробіття. Які нові професії дають шанс вижити під час карантину

Авіакомпанії понесуть дуже великі збитки, їм знадобиться час, щоб реанімуватися і накопичити «жир» та оборотні кошти. У цей період вони не зможуть пропонувати колишню кількість дешевих квитків.

Швидше за все, скоротиться маршрутна мережа. Перевізники не зможуть експлуатувати маршрути, які працювали на підтримку хабів моделі.

Оскільки зимова навігація слабша, то активна реанімація ринку почнеться через рік, – заявив керівник аеропорту.

Читайте також:Параноя чи жахливий сценарій: Світ охоплять революції після пандемії коронавірусу

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|