Петиція до уряду Чехії:відкрийте кордон — Zarobitchanu Петиція до уряду Чехії:відкрийте кордон — Zarobitchanu

Петиція до уряду Чехії:відкрийте кордон

18:18
7226
Петиція  до уряду Чехії:відкрийте кордон
В Інтернеті з’явилася петиція про відкриття кордонів без необхідності подальшого двотижневого карантину, якщо час перебування був коротшим, ніж 24 години. Зараз це можливо лише для окремих груп людей, які працюють у сфері охорони здоров'я та соціальних служб чи критичної інфраструктури.
«Немає жодних доказів підвищеного ризику зараження covid-19 при перетині кордону. Що стосується можливості зараження інфекцією, то різниці між подорожами в межах чеських міст чи європейських міст немає », - каже заявник петиції Антонін Востри, який також вказує на перевагу деяких мандрівників, які через свою роботу можуть щодня перетинати кордон і не підлягають карантинним заходам. 

Актуальне:Хто і куди може виїхати з Чехії: правила пом'якшені


За словами автора, немає жодних доказів, які б «демонстрували підвищену можливість зараження» у людини, яка працює в Німеччині, порівняно з пожежним чи медсестрою.

Петиції, яких наразі понад п'ятсот, вимагають відкриття кордонів з травня також для відпочинку, оскільки вони вважають перебування вдома та в деяких прибережних країнах ЄС одинаково  ризикованими, оскільки  можна в подорожі їздити на машині практично без контакту з іншими людьми.

«З точки зору ризику передачі вірусного захворювання covid-19, не має значення, чи зустрічаємося ми з чеським продавцем морозива на березі озера (Мачово) або з хорватським продавцем морозива на набережній», — йдеться у петиції.

Мета петиції прямо суперечить позиціям глави Центрального кризового штабу та міністра внутрішніх справ Яна Хамачека, який заявив, що подасть заяву на продовження надзвичайної ситуації, яка наразі діє до 30 квітня. Міністр охорони здоров’я Адам Войтех сказав, що обмежений рух осіб, разом із фактичним закриттям кордонів, повинен тривати принаймні до червня.

«Наразі ми говоримо про останній етап полегшення поїздок за кордон, і питання полягає в тому, коли це станеться. Звичайно, не раніше, ніж у червні, та  за певних умов. А коли йдеться про якісь загальні подорожі скрізь, куди ви захочете подорожувати, я не знаю, чи можливе  це влітку. Все буде залежати від ситуації у відповідних країнах ", — сказав міністр, нагадавши, що Чехія не в односторонньому порядку прийняла обмеження на транскордонний рух, це захід, який у певній формі був прийнятий багатьма європейськими країнами.

Читайте також:Невтішний прогноз: українці літати зможуть не раніше вересня

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|