Уряд Чехії санкціонував першу хвилю відкриття магазинів:що саме відкриють — Zarobitchanu Уряд Чехії санкціонував першу хвилю відкриття магазинів:що саме відкриють — Zarobitchanu

Уряд Чехії санкціонував першу хвилю відкриття магазинів:що саме відкриють

20:35
543
Уряд Чехії санкціонував першу хвилю відкриття магазинів:що саме відкриють

Фермерські ринки, автомобільні базари, автосалони та магазини ремесел відкриються вже в понеділок. Також буде  можливість проведення невеликого весілля, а університети відкриють двері для індивідуального навчання.

Уряд про це зробив заяву ще в п'ятницю, але підтверджений план був у вівторок.

Кабінет міністрів розділив план відкриття магазинів та запуск інших заходів на п’ять етапів з  20 квітня до 8 червня.

З 27 план передбачає відкриття закладів до 200 квадратних метрів, також буде можливість проводити  богослужіння, але до 15 учасників.

Актуальне:Петиція до уряду Чехії: відкрийте кордон

З 11 травня мають бути відкриті більші магазини, автошколи та спортзали. «Якщо ситуація розвиватиметься позитивно і добре, тоді ми будемо могти  говорити про коригування, але з понеділка почнеться виконувати все те , що ми обіцяли», — сказав Войтех.

Перукарні та салони краси планується відкрити в понеділок, 25 травня. Заступник міністра охорони здоров’я Роман Примула пояснив це тим, що в  перукарні існує прямий  контакт між незнайомцями, що є ризиковим з точки зору епідемії. «Для собак проблема далеко не така, з цієї точки зору вона безпечніша», — сказав він.

Цікаве:Найдешевший iPhone в історії Apple дебютував мовчки

Тому серед приміщень що будуть  відкривати з 20 квітня, включені салони для собак. «Ми узгодили це з міністром Войтехом, ми включили собачі салони разом з іншими закладами які розпочнуть працювати  з понеділка, 20 квітня. Але це є на межі », — сказав міністр промисловості, торгівлі та транспорту Карел Гавлічек

Міністр Войтех не може уявити, що подорож по всьому світу найблищим часом стануть можливі. Враховуючи ситуацію в інших країнах, він заявив, що існує ризик повторного спалаху коронавірусної інфекції в Чехії. Войцех також заявив, що Закон про охорону здоров'я дозволяє забороняти поїздки за кордон. Кабінет Міністрів заборонив подорожі відповідно до кризового закону. Деякі юристи ставлять під сумнів конституційність того факту, що за рішенням уряду чехам заборонено залишати країну, за винятком кількох винятків.

«Я не уявляю, як в цей час були б можливі щоденні подорожі по всьому світі без обмежень, в той час коли  ми знаємо, що в багатьох країнах ситуація є критичною. Це може створити другу або третю хвилю пандемії», — сказав Войтех після засідання уряду.

Заступник міністра Роман Примула заявив, що стосовно літніх канікул можна обговорити з іншими державами питання про можливість відпочинку, наприклад на Адріатиці. Однак, за його словами, потрібно було б забезпечити не тільки згоду цільової країни, але й транзитних країн, та встановити умови як для відпустки, так і для повернення. За словами Примули,  все буде залежати від поточної епідеміологічної ситуації влітку, за його словами, слід подорожувати лише країнами, де ризик зараження схожий на ризик зараження в Чехії.

Читайте також:Хто і куди може виїхати з Чехії: правила пом'якшені

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|