Земан має намір на рік продовжити закриття кордонів Чехії — Zarobitchanu Земан має намір на рік продовжити закриття кордонів Чехії — Zarobitchanu

Земан має намір на рік продовжити закриття кордонів Чехії

18:49
528
Земан має намір на рік продовжити закриття кордонів Чехії

Заман побоюється, що люди почнуть їздити за кордон і звідти знову привезуть в країну коронавірус.

Заборона на виїзд громадян Чехії за кордон необхідно продовжити на рік, щоб не допустити нового спалаху коронавируса. Про це заявив президент країни Мілош Земан, повідомляє видання Ceske Noviny .

На думку Земана, громадянам не треба їздити за кордон, а в період літніх відпусток їм краще «насолоджуватися красою чеських пейзажів».

Сам президент заявив, що особисто він відпочивати поїде в Височинський край на південному сході країни.

Як вважає Земан, відкриття кордонів призведе до того, що люди поїдуть до країн з високим рівнем зараження, що може знову погіршити епідеміологічну ситуацію в Чехії.

Таким чином Земан відреагував в тому числі і на пропозицію міністра охорони здоров'я Адама Войтеха, який запропонував частково зняти заборону на обмеження і дозволити чехам їздити в країни з низьким рівнем зараження коронавірусів: Словаччину або Хорватію. Однак він зазначив, що питання це буде підніматися не раніше травня.

У свою чергу туристичні фірми просять уряд назвати хоча б орієнтовні терміни відкриття кордонів. Віце-президент туристичної асоціації Чехії Ян папіж вважає, що влада могла б дозволити громадянам виїжджати в тому числі в Болгарію, Грецію, Таїланд, В'єтнам або на Мальдіви.

Нагадаємо, Чехія повністю закрила зовнішні кордони з 16 березня. Покинути країну громадяни можуть тільки за спеціальними дозволами. 13 квітня уряд Чехії запровадило ряд послаблень, які раніше були введені через коронавирус, зокрема — нові винятки з правила про обов'язкове носіння масок.

Читайте також:Об'єднання сенаторів готує конституційну скаргу щодо закриття кордонів Чехії

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|