Під час карантину закінчується безвіз чи віза: що робити,та що буде роз'яснення від уряду — Zarobitchanu Під час карантину закінчується безвіз чи віза: що робити,та що буде роз'яснення від уряду — Zarobitchanu

Під час карантину закінчується безвіз чи віза: що робити,та що буде,роз'яснення від уряду

21:40
2150
Під час карантину закінчується безвіз чи віза: що робити,та що буде,роз'яснення від уряду
Згідно повідомлення на сайті Міністерства Внутрішніх Справ Чехії іноземці, які легально перебували на території Чеської Республіки на момент оголошення надзвичайного стану, а це від 12 березня 2020 р., можуть продовжувати перебувати на території  Чехії протягом  часу, поки не закінчиться  надзвичайний стан.

При цьому не потрібно десь вирішувати питань проживання та перебування.

Цікаве:Прага без людей. Такою ми її більше не побачимо (ВІДЕО)

Документ, на підставі якого людина знаходилася на території країни, автоматично продовжується до кінця карантину, без будь-яких наслідків.

Також зазначається, що довідка про законність проживання під час надзвичайних ситуацій не видається.Тобто не потрібно жодного підтвердження, чому та де ви перебували під час карантину.Принаймні вам її ніде та ніхто не видасть.

Що буде у  випадку, коли ви проживаєте в Чехії на підставі короткострокової шенгенської робочої візи,  і ваша віза чи дозвіл на роботу закінчилися на момент надзвичайної ситуації? 

Читайте також:Земан має намір на рік продовжити закриття кордонів Чехії

Нічого не відбувається. Якщо ви не вирішите залишити Чехію, ви можете продовжувати легально перебувати в Чехії та працювати, принаймні, до закінчення надзвичайного стану. Умова полягає в тому, що ваші трудові відносини тривають.
Термін дії вашої картки працівника, блакитної картки або внутрішньої службової картки закінчується, ви маєте право на поновлення,  негайно подайте заявку на поновлення поштою, і ви можете легально залишитися та працювати на території до остаточного рішення вашої заяви.

Більше інформації ви знайдете тут.

Читайте також:Об'єднання сенаторів готує конституційну скаргу щодо закриття кордонів Чехії

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|