Настав час для заворушень в Чехії,заявив колишній президент Клаус ​ — Zarobitchanu Настав час для заворушень в Чехії,заявив колишній президент Клаус ​ — Zarobitchanu

Настав час для заворушень в Чехії,заявив колишній президент Клаус ​

18:05
4074
Настав час для заворушень в Чехії,заявив колишній президент Клаус ​

Колишній президент Чехії Вацлав Клаус заявив в інтерв'ю для Novinky.cz, що громадяни повинні протестувати проти діяльності чинної влади, яка в свою чергу  приведе державу в глибоку економічну кризу.

 В своєму недавньому інтерв'ю колишній президент сказав, що суспільство перебуває на другій фазі, пояснивши це так: перша — це прийняття дій уряду, друга — є фазою критики. 

Тому  на питання, що таке третя фаза він відповів :

Зараз ми проходимо другу фазу. Ряд медичних експертів  сміливо заявляють, що  вони не погоджуються з рішенням, яке пропагує професор Примула та оточуючі його люди. Якщо перша фаза була в березні, друга — у квітні, а третя — у травні, має відбутися повстання натовпу. Люди  повинні сказати владі достатньо, і саме зараз час це сказати.

Актуальне:Земан має намір на рік продовжити закриття кордонів Чехії

На питання, яким чином він собі уявляє протест, сказав що не знає як його можливо організувати.Більше того, він не  бачить жодного політика чи діяча, який  хотів би, та міг приєднатися до такого заколоту чи взяти на себе керівництво.Але на його думку існують альтернативи.

Після питання, чи хоче він взяти ініціативу до своїх рук, сказав, що організацією треба займатися колективно.

Я не знаю, чи достатня кількість людей  вважала б мене такою важливою та авторитетною людиною, яка б змогла  взяти на себе керівництво. Мене надихнув вчорашній нічний електронний лист доцента, який сказав: Ви — відома, публічна та шановна людина,  ви повинні взяти на себе керівництво. Я похитав головою, але я цього зовсім не виключаю, і не захищаю себе, взагалі цим потрібно займатися колективно.

Цікаве: Прага без людей. Такою ми її більше не побачимо (ВІДЕО)


Клаус вважає, що чеське суспільство вже близьке навіть до масових демонстрацій на вулицях, не зважаючи на надзвичайний стан.

Демонстрації на вулицях так, ми до цього наближаємось. Однак вони заборонені в надзвичайних ситуаціях, в умовах воєнного стану є можливість  стріляти у демонстрантів. Ми повинні вияснити, як поставиться уряд до нас.- сказав він.

Політик заявив про стурбованість життя після карантину.Занепокоєний наслідками влади, не лише в економічному сенсі, а й тим яке буде соціальне життя після карантину, скільки заборон в суспільстві залишаться на постійній основі.

Також Вацлав Клаус зауважив, що небезпека від коронавірусу є сильно переоцінена, порівнявши її з раком від якого кожні двадцять хвилин помирає людина.

Смерть від раку така ж трагічна, як і смерть від covid-19, але вона не має такого піару. Це прості факти, кожні двадцять хвилин людина помирає від раку, а коронавірус поки що за два місяці забрав життя 196 людей.

В підсумку свого інтерв'ю застеріг про можливість настання важкої економічної кризи. Закриття низки компаній, розрив відносин постачальник-замовник не можуть просто так минути без наслідків.

Читайте також:Під час карантину закінчується безвіз чи віза: що робити, та що буде, роз'яснення від уряду

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|