Українські заробітчани полетіли чартером у Фінляндію збирати полуницю — Zarobitchanu Українські заробітчани полетіли чартером у Фінляндію збирати полуницю — Zarobitchanu

Українські заробітчани полетіли чартером у Фінляндію збирати полуницю

18:13
1625
Українські заробітчани полетіли чартером у Фінляндію збирати полуницю
Цікаво те, що чартер був організований на прохання тамтешніх фермерів. До сільгоспробіт у Фінляндії планують залучити всього близько тисячі працівників з України.

Полуниця в Європі зараз достигає, а збирати її нема кому, оскільки зазвичай це робили сезонні працівники зі Східної Європи. І ось сьогодні — ми вже маємо карантинний виняток, українці полетіли спецрейсом до Фінляндії, йдеться в сюжеті ТСН.

Цікаве:Настав час для заворушень в Чехії, заявив колишній президент Клаус

Це перший чартер, який фіни організували на прохання тамтешніх фермерів. Полетіло близько двохсот українців. А взагалі до сільгоспробіт у Фінляндії планують залучити близько тисячі працівників з України. 

Списки осіб і спецрейси погоджують з нашим Міністерством закордонних справ. У Фінляндії переконані, що без цих робітників їхньому сільському господарству не впоратися з весняною посівною.

Після прильоту всі працівники зобов'язані пройти двотижневий карантин. У докоронавірусні часи за рік до Фінляндії на заробітки їздили близько 15 тисяч українців.

Нагадаємо, Угорщина надала для транзиту заробітчанам з України 4 години на добу, потрапити в Європу на роботу, попри карантин, все ж можна.

Читайте також:Лідери ЄС пояснили, як відкриватимуть кордони Шенгену, закриті через пандемію

Чехія дозволить служби у храмах з 27 квітня

                               

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|