Звернення заробітчанина до Володимира Зеленського — Zarobitchanu Звернення заробітчанина до Володимира Зеленського — Zarobitchanu

Звернення заробітчанина до Володимира Зеленського

21:45
545
Звернення заробітчанина до Володимира Зеленського

Звертаюсь до президента Володимира Зеленського, як представник спільноти заробітчан України в світі. В інтернеті знову з’явилися статті про оподаткування українців які працюють за кордоном.
Це невірно і неможливо, по-перше, подвійне оподаткування у нас заборонено, по-друге, жодна людина чи влада не має морального права навіть думати про це. Гроші заробітчан — це зламані долі, самотні діти, гіркі сльози на чужині. 30% населення України, на даний момент – це така приблизно цифра громадян України що працює за кордоном. Ви маєте зрозуміти, що молодь до 30 років вже не повернеться, 90% з них – це потенційні мігранти.

Заробітчани пересилають до 15 мільярдів доларів щорічно до своїх родин в Україну, тим самим не один рік рятуючи країну від дефолту але мова зараз не про це. Ринок праці складає оборот більше ніж 100 мільярдів в рік і він ніким не контрольований.
До мене звертаються 100 людей наших з Вами громадян яких “кинули” на гроші і держава їм не допомагає. Держава має надати підтримку, на державному рівні, нашим заробітчанам.

Ми можемо позбавити від 3-5 посередників які зароблять на наших заробітчанах. Вихід в даній ситуації є без прямого оподаткування заробітчан. Перше що потрібно – це створити діючі профспілки за кордоном, які будуть підписувати договори напряму з підприємствами, які потребуть українських робітників. Статистика каже, що майже 80% підприємств Європи не укомплектовані на 100% робітниками.

Готовий очолити на державному рівні створення профспілок і детально розписати план як це має бути без шкоди для заробітчан та України. Сам маю стаж заробітчанина понад 17 років.
З повагою Олексій Слєпньо

Пише https://zarobitchany.live

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|