Заробітчани переказали в Україну майже $16 мільярдів - Світовий банк — Zarobitchanu Заробітчани переказали в Україну майже $16 мільярдів - Світовий банк — Zarobitchanu

Заробітчани переказали в Україну майже $16 мільярдів - Світовий банк

22:23
778
Заробітчани переказали в Україну майже $16 мільярдів - Світовий банк
За оцінкою Світового банку, Україна є найбільшим у Європі одержувачем такого роду переказів.

Українці, які працюють за кордоном, у 2019 році переказали до України 15,8 млрд дол. Про це сказано в дослідженні Світового банку, опублікованому на його сайті, пише УНІАН.

Зокрема, такий показник становив 10,5% ВВП України (восьмий показник у Європі і Центральній Азії за підсумками минулого року). 

Актуальне:Нові дані: що в Чехії відкривається за прискореним сценарієм

За оцінкою Світового банку, Україна є найбільшим у Європі одержувачем такого роду фінансових переказів. 

Світовий банк прогнозує, що в 2020 році грошові перекази трудових мігрантів у регіонах Європи і Центральної Азії впадуть на 28% у зв'язку з негативним впливом пандемії коронавірусу.

За оцінкою Національного банку України, обсяг приватних грошових переказів в Україну у 2019 році за офіційними і неформальними каналами становив майже 12 млрд дол. США в еквіваленті, що на 10% більше від показника за попередній рік. 

НБУ очікує скорочення у 2020 році переказів в Україну від трудових мігрантів через коронавірус на 0,5-1 млрд дол. 

Світовий банк прогнозує у 2020 році найбільше за останні роки скорочення обсягів міжнародних грошових переказів від трудових мігрантів — приблизно на 20%, що пов'язано з економічною кризою, викликаною пандемією коронавірусу.

Читайте також:Українські заробітчани полетіли чартером у Фінляндію збирати полуницю

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|