Можлива помста: ​мер Праги узятий під охорону поліції — Zarobitchanu Можлива помста: ​мер Праги узятий під охорону поліції — Zarobitchanu

Можлива помста: ​мер Праги узятий під охорону поліції

22:46
650
Можлива помста: ​мер Праги  узятий під охорону поліції

Мер Праги Зденек Гржіб узятий під охорону поліції.Достеменно причини заходу не відомі.але є декілька теорій.

«Я можу підтвердити, що пан мер отримав поліцейську охорону. Термін закінчення цього заходу не встановлено. Причини і конкретні способи охорони я не можу коментувати відповідно до рішення поліції Чеської Республіки », — заявила прес-секретар празького магістрату.

Актуальне:Заробітчани переказали в Україну майже $16 мільярдів — Світовий банк

За інформацією деяких журналістів, дана міра пов'язана з тим, що в останні час міру стали надходити погрози через надмірну жорсткості введених в місті заходів по боротьбі з розповсюдженням коронавируса.

Однак згідно з даними журналу Respekt, з Росії до Європи прибула група офіцерів розвідки, до якої входять люди, які становлять небезпеку для мера, голови міської частини Ржепорийе — Павла Новотного і старости Праги 6 — Ондржеєм Коларжа, за рішенням якого на початку квітня був знятий з постаменту пам'ятник маршалу Конєву для подальшого розміщення в музеї. Прес-секретар цю теорію коментувати відмовилася.

Читайте також:Нові дані: що в Чехії відкривається за прискореним сценарієм

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|