Чеський уряд офіційно розширив коло іноземців, які можуть в'їхати до Чехії — Zarobitchanu Чеський уряд офіційно розширив коло іноземців, які можуть в'їхати до Чехії — Zarobitchanu

Чеський уряд офіційно розширив коло іноземців, які можуть в'їхати до Чехії

19:59
25491
Чеський уряд офіційно розширив коло іноземців, які можуть в'їхати до Чехії

Уряд Чехії пішов на поступки, та всеж-таки дозволив  іноземцям в'їжджати до Чехії, які мають на це право, але за чітко визначеними умовами.Пише  відповідальна за управління преси та зв'язків з громадськістю Клара Длубалова на сайті Міністерства внутрішніх справ Чехії.

 В'їзд на територію Чехії буде можливий, починаючи з півночі 27 квітня.

Цікаве:ЯК ПОЇХАТИ НА ЗАРОБІТКИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: УГОРЩИНА НАДАЛА УКРАЇНЦЯМ МОЖЛИВІСТЬ ЇХАТИ ТРАНЗИТОМ НА Р

Перетин кодону буде можливий, за двома варіантами: перший, це проходження 14 денного карантину.

За другим варіантом, потрібно буде пред'явити довідку про тестування, видану лікарем чи органом охорони здоров'я, який підтверджує, що особа пройшла тестування на COVID -19 та має  негативний результат. 

На момент пред'явлення, тест повинен бути не старший за чотири дні.Виготовлення, та  всі витрати пов'язані з тестом лежать на пред'явникові.

«Ми хочемо зробити якомога простішим повернення людей до Чехії. Я вже давно висловлював підтримку  можливості уникнути карантину після подання тесту , це є заходом, який дозволить нам поступово повернутися до режиму, який був до пандемії », -заявив міністр внутрішніх справ Ян Хамачек

Чехія одна з перших країн, що закрила кордони, зараз  надає дозвіл громадянам Чехії та іноземцям можливість уникнути карантину при поверненні, що в свою чергу сильно спростить  перетин кордону.

 Нагадаємо, що у четвер уряд представив новий графік відкриття закладів, ресторанів та послуг. Все прискориться на 14 днів. За словами міністра промисловості та торгівлі Карела Гавлічека причиною пришвидшення відкриття закладів служить хороший епідеміологічний показник.

Читайте також:Заробітчани переказали в Україну майже $16 мільярдів — Світовий банк

   

Відповідно повідомлення на сайті Міністерства внутрішніх справ Чехії,

|