В Американському стилі: у Празі відкриють автомобільний кінотеатр — Zarobitchanu В Американському стилі: у Празі відкриють автомобільний кінотеатр — Zarobitchanu

В Американському стилі: у Празі відкриють автомобільний кінотеатр

23:30
656
В Американському стилі: у Празі відкриють автомобільний кінотеатр
Це раніше, було великим хітом у США.

Відкриті кінотеатри, де люди просто сидячи в своєму автомобілі могли переглядати  фільми. Американці навіть ходили на церковні меси. 

Від тепер і у всіх охочих мешканців Праги та її гостей  є чудова  нагода  переглядати кіно хіти, виступи музикантів, чи театральних акторів  прямісінько зі свого комфортного  автомобіля.

Цікаве:Можлива помста: мер Праги узятий під охорону поліції

Сьогодні розпочинається фестиваль Art Parking. 

Організатори намагаються знайти можливість  підзаробити грошей для митців фестивалю, а  для глядачів можливість безпечно  ознайомитися з кіно та  мистецтвом. 

«Ми не хочемо скоріше зустрітися  зі смертю, живому мистецтву потрібен живий глядач і навпаки», — каже драматург фестивалю Карел Кратохвіл.

Фестиваль проходитиме на автостоянках Празької ринкової площі та вантажного вокзалу Жіжкова.Продовжиться захід аж до кінця червня та включає десятки театральних вистав, концертів та кінопоказів. 

«Весь процес замовлення квитків, сама культурна програма, включаючи розповсюдження закусок, відбуватиметься безпечно та безконтактно, із свого будинку чи машини», — пояснюють організатори.

На практиці це повинно виглядати так, люди з квитком (один квиток для  однієї машини) приїжджають у задане місце і через закрите вікно водій показує квиток на мобільному телефоні.

При вході він дізнається своє місце, де після того паркується. Водій та пасажири автомобіля можуть в будь-який час під час програми замовити закуски за допомогою мобільного телефону, їжа буде доставлена безпосередньо до машини.

Хочемо вам нагадати, що з 27 квітня Чехія дозволить богослужіння в храмах

Читайте також:Чеський уряд офіційно розширив коло іноземців, які можуть в'їхати до Чехії

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|