​Важливо!!!Від сьогодні в Празі розпочали перевіряти їзденки. — Zarobitchanu ​Важливо!!!Від сьогодні в Празі розпочали перевіряти їзденки. — Zarobitchanu

​Важливо!!!Від сьогодні розпочали перевіряти їзденки.

16:45
8072
​Важливо!!!Від сьогодні розпочали перевіряти їзденки.

Від 28 квітня в Празі відновили контроль проїзних документів "їзденок ".

Контроль проводився на зупинках метро Флоренс, Качеров, Наместі Республіки, та інших.

«Сьогодні ми перевіряємо лише зі сторони входу до метра, але завтра будемо перевіряти людей на виході» за словами контролерів.

Перевірка лише зі сторони входу проводиться для того, щоб привернути увагу людей та нагадати про обо'вязки пасажира, кожний повинен мати у себе дійний проїзний документ.

Актуально:Україна відновлює евакуацію українців з-за кордону: будуть організовані спецрейси — Криклій

На час карантину контроль тимчасово був призупинений, але після послаблення карантину, захід відновлюється.

Хочемо нагадати, що вартість штрафу за відсутності квитка при оплаті на місці складає 800 CZK.У випадку якщо в вас немає змоги заплатити, то вам буде видана квитанція і тоді оплата вже складе 1500 CZK.

Оплата проводиться на першому поверсі Центральної диспетчерської служби (Na Bojišti 5, Прага 2) це станція метро IP Павлова в  касі № 10 та 11. Вона відкрита для відвідувачів у понеділок та вівторок з 10:00 до 17:30 та з середи по п’ятницю з 8:00 до 15:00.

Важливим є те, що платежі в касі можуть бути здійснені лише готівкою особисто або іншою особою, яка є уповноваженою пасажиром.

У випадку, якщо ви не змогли чи не мали  можливості сплатити кошти протягом 15 календарних днів від дня  отримання штрафу, то тоді транспортна компанія передасть  документи колекторській компанії для подальшого стягнення, включаючи до суми  боргу всі витрати пов'язані з цим питанням, та судовий збір.

Читайте також:Охорона Чеських кордонів продовжиться до 15 травня

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|