Надзвичайний стан в Чехії діятиме до 17 травня, це сьогодні затвердив уряд — Zarobitchanu Надзвичайний стан в Чехії діятиме до 17 травня, це сьогодні затвердив уряд — Zarobitchanu

Надзвичайний стан в Чехії діятиме до 17 травня, це сьогодні затвердив уряд

21:40
8237
Надзвичайний стан в Чехії діятиме до 17 травня, це сьогодні затвердив уряд

Надзвичайний стан буде продовжено до 17 травня. Сьогодні після цілоденних дебатів депутати все ж таки ухвалили це рішення . Спочатку уряд вимагав продовження до 25 травня, але урядова меншина в нижній палаті не знайшла достатньої підтримки для цієї дати. На продовження до 17 травня проголосували 54 із 101 депутата, пишуть Novinky

На обговоренні були й інші пропозиції від опозиції, вони  хотіли продовжити надзвичайний стан лише до 7 або 10 травня, але ці пропозиції не мали підтримки .

«Ми готові продовжити надзвичайний стан на тиждень. Якщо уряд вважає, що карантин потрібно продовжити », — заявив на прес-конференції голова ОДС Петро Фіала

Цікаве:В Американському стилі: у Празі відкриють автомобільний кінотеатр


Подовженню на десять днів карантину знову сприяло парламентське об'эднання СТАН.

«Ми готові проголосувати за продовження до 10 травня. Дата 25 травня для нас неприйнятна », — заявив голова партії Віт Ракушан у вівторок

Врешті-решт, пропозиція комуністів, які толерують уряд прем'єр-міністра Андрія Бабішабула прийнята прийнята. Їхня пропозиція була в продовженні надзвичайного стану до 17 травня.

Попри прохання Кабміну  продовжити термін до 25 травня, Палата Депутатів уклала  розкладом, за яки надзвичайний стан закінчиться 17 травня.

.

Ні міністри, ні прем'єр-міністр спочатку не хотіли продовження. 

«Я вважав, що мені не доведеться просити Палату про подальше продовження надзвичайного стану, головним чином тому, що я вважаю, що наша країна тримала пандемією як одна з найкращих в ЄС», — сказав прем'єр-міністр Бабіш на початку зустрічі .

Він зауважив, що на запит вплинуло рішення Празького міського суду, ухвалене минулого тижня, яке  скасувало чотири урядові заходи, визначивши їх незаконними.

Робоча група експертів Міністерства охорони здоров’я також застерегла про припинення надзвичайного стану до 30 квітня. За її словами, друга хвиля коронавірусної епідемії була б неминучою .

Читайте також:Немає кому працювати: Чеська влада вже заговорила про спрощення робочих віз

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|