Чехії не подобається втручання іноземних держав в її справи, заявив Бабіш — Zarobitchanu Чехії не подобається втручання іноземних держав в її справи, заявив Бабіш — Zarobitchanu

Чехії не подобається втручання іноземних держав в її справи, заявив Бабіш

23:14
1386
Чехії не подобається втручання іноземних держав в її справи, заявив Бабіш

Чехії не сподобається, що іноземні держави хочуть впливати на її політичні події та рішення.Про це заявив прем'єр-міністр Андрій Бабіш, пишуть Ceskenoviny

За його словами, нинішні суперечки з Москвою інтенсивно розглядаються міністром закордонних справ Томашем Петрчечеком, з яким він сьогодні обговорював ситуацію. За словами Бабіша, ситуація не потребує радикальних кроків, таких, як  вислання російського посла.

«Ми — суверенна держава, і нам точно подобається, коли  будь яка з великих держав світу яким чином впливає на наші політичні справи тут», — сказав Бабіш. 

«Неможливо — якщо це правда — для будь-якої іноземної держави вживати заходів проти наших громадян тут у нас», — додав  він.

Видання «Respekt» писало на цьому тижні, що російський спецслужбовець з  отрутою, прибув до Чехії три тижні тому. Чеські силовики  оцінили ситуацію, та вирішили що є ризик для безпеки мера Праги Зденека Гріба  та мера Праги 6 Ондржея Колара. Російське посольство звісно назвало статтю  брехнею.

Читайте також:Важливо!!! Від сьогодні розпочали перевіряти їзденки.

За словами Бабіша, суперечки з Росією вирішуються дипломатичними шляхами Міністерством закордонних справ, наразі міжнародні переговори тривають. 

Він також зазначив, що чеські посольства в Москві та Санкт-Петербурзі на протязі останніх тижнів зазнали проявів ворожнечі.

Бабіш прокоментував напругу в Чесько-російських відносинах після своїх регулярних зустрічей з президентом Мілошем Земаном. Однак  сказав, що на засіданні вони не піднімали цю тему.

Читайте також:Надзвичайний стан в Чехії діятиме до 17 травня, це сьогодні затвердив уряд

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|