Зараз нелогічно відправляти українських заробітчан за кордон заявив Кулеба — Zarobitchanu Зараз нелогічно відправляти українських заробітчан за кордон заявив Кулеба — Zarobitchanu

Зараз нелогічно відправляти українських заробітчан за кордон заявив Кулеба

23:35
749
Зараз нелогічно відправляти українських заробітчан за кордон заявив Кулеба

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна отримує звернення від держав-партнерів про потребу в українських робітниках, але на тлі пандемії відправляти їх за кордон «нелогічно».

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди", про це він сказав під час онлайн-брифінгу в вівторок у Києві.

«Дійсно, звернення (від держав-партнерів. — Ред.) є. Але ми в Україні керуємося насамперед міркуваннями безпеки і здоров’я наших громадян. В умовах поширення пандемії будь-яка подорож — це наражання на небезпеку захворювання, особливо коли ця подорож здійснюється літаком», — сказав міністр закордонних справ.

За його словами, зараз всі цілі уряду спрямовані на те, щоб повертати українців, які застрягли в різних країнах.

Читайте також:Українські заробітчани полетіли чартером у Фінляндію збирати полуницю

«Тому на цьому тлі наразі нелогічним виглядає паралельно організовувати масові чартери на вивезення українців до країн, де теж продовжується пандемія з тією чи іншою мірою інтенсивності», — заявив Кулеба.

Водночас він підкреслив, що уряд налаштований конструктивно і готовий до перегляду позиції.

«Ми розуміємо потребу в робітниках з боку наших партнерів і будемо готові переглянути цю позицію у контексті зміни ситуації з пандемією коронавірусу», — сказав Кулеба.

Як повідомлялося, у Фінляндії можуть відмовитися від українських сезонних робітників після суперечливих заяв з Києва про те, що Україна прагне «зберегти заробітчан» і «докладе для цього максимум зусиль».

Читайте також:Чехії не подобається втручання іноземних держав в її справи, заявив Бабіш

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|