Немає жодної заборони для виїзду українців за кордон -Держприкордонслужба — Zarobitchanu Немає жодної заборони для виїзду українців за кордон -Держприкордонслужба — Zarobitchanu

Немає жодної заборони для виїзду українців за кордон -Держприкордонслужба

18:23
6577
Немає жодної заборони для виїзду українців за кордон -Держприкордонслужба

Жодної заборони для виїзду громадян України немає і не може бути, заявив речник ДПСУ Андрій Демченко, – пише BBC.

«Немає жодного розпорядження чи рішення уряду про обмеження виїзду українців за межі України. Окрім норм, коли є рішення суду чи іншого правоохоронного органу», — заявив ВВС News Україна речник ДПСУ Андрій Демченко.

Він підтвердив, що громадяни можуть спокійно та вільно  виїздити через  відкриті  наразі 19 пунктів пропуску на сухопутному кордоні. Але тільки зробив пораду, щоб люди враховувати перед поїздкою обмеження з боку інших країн. Для  прикладу, зараз Польща обмежила в'їзд всім іноземцям.

В Україні, як майже всюди в світі, наразі припинили міжнародне повітряне сполучення, а більшість теперішніх  рейсів — це повернення українців додому та повернення іноземців до своїх країн.

«Громадяни України, які мають посвідку на проживання в інших країнах, і є звернення країн, що вони хочуть бачити у себе таких громадян, можуть оформитись на рейси повернення іноземців додому», — повідомили в ДПСУ.

Прикордонники запевнили, що у разі, коли МЗС і посольства погодять курсування спецрейсу для заробітчан, прикордонна служба оформить таких людей.

Нагадаємо, що Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна отримує звернення від держав-партнерів про потребу в українських робітниках, але на тлі пандемії відправляти їх за кордон «нелогічно».

Читайте також:Всі згадали про заробітчан.Висунуті умови для європейських країн

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|