Тепер всі згадали про заробітчан.Висунуті умови для європейських країн, які хочуть запросити українців на роботу — Zarobitchanu Тепер всі згадали про заробітчан.Висунуті умови для європейських країн, які хочуть запросити українців на роботу — Zarobitchanu

Всі згадали про заробітчан.Висунуті умови для європейських країн

20:17
1396
Всі згадали про заробітчан.Висунуті  умови для європейських країн

Важливою передумовою насамперед є легальне працевлаштування  на строк не менше 3 місяців,із  дотриманням усіх соціальних гарантій та належних умов праці українців, пише Уніан.

Кабінет міністрів готовий до перемовин з європейськими країнами, які висловлять бажання офіційно запросити українських робітників на сезонні роботи. 

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з послом Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом і тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, йдеться у Telegram-каналі глави уряду.

«Важливою передумовою є легальне працевлаштування строком від 3 місяців із дотриманням усіх соціальних гарантій та належних умов праці українців. Координацію цієї роботи буде здійснювати урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції», — зазначив він.

Шмигаль уточнив, що станом на зараз уряд не отримував офіційних звернень від інших країн, окрім Фінляндії. 

Нагадаємо, що  сьогодні речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що жодної заборони для виїзду громадян України немає.

Він підтвердив, що громадяни можуть спокійно та вільно виїжджати з України.

Читайте також:Зараз нелогічно відправляти українських заробітчан за кордон заявив Кулеба

Віні
22:42

Можливо тепер ставлення зміниться до заробітчан.А особливо в Чехії, бо в Америку документи напевно легше зробити

Завантаження...
|