Польща знову почне видавати візи — Zarobitchanu Польща знову почне видавати візи — Zarobitchanu

Польща знову почне видавати візи

20:16
3418
Польща знову почне видавати візи

 Генеральне Посольство Польщі в Львові сьогодні  розмістило інформацію на своєму офіційному сайті.В якій йдеться, що від 30 квітня можна реєструватися заяви на отримання візи.Видача віз розпочнеться з 4 травня.

Поки що тимчасово будуть приймати заяви щодо отримання віз для виконання сільськогосподарських та садівничих робіт, а також міжнародних перевезен, на підставі довідки про сезонну роботу та дозволу на роботу зареєстрованих у Повітовому бюро праці в Польщі, а також дозволу на працю, виданого Воєводським управлінням.

Цікаве:В Американському стилі: у Празі відкриють автомобільний кінотеатр

Реєстрація заяв на подачу документів на візу, як і до карантину  здійснюватиметься через систему електронного консульства e-konsulat.gov.pl.

Прийом заяв від осіб, які мають документи, що дозволяють роботу в інших сферах господарства навіть при умові актуальної реєстрації та наявності всіх необхідних документів, прийматися не будуть.

Також на сайті посольства, зобов'язують  дотримуватися правил соціального дистанціювання.

Такі відділи, як відділ видачі Карти Поляка, та відділ що займається питанням громадянства Польщі, а також Малого прикордонного руху продовжать працювати дистанційно.

Нагадаємо, що речник ДПСУ Андрій Демченко заявив що немає жодної заборони для виїзду громадян України.Він підтвердив, що громадяни можуть спокійно та вільно виїздити через відкриті наразі 19 пунктів пропуску

Читайте також:Всі згадали про заробітчан.Висунуті умови для європейських країн

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|