У ПРАЗІ КОЖНІ ДВАДЦЯТЬ ХВИЛИН З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ВІЛЬНА КВАРТИРА: ЦІНИ МАЮТЬ ВПАСТИ — Zarobitchanu У ПРАЗІ КОЖНІ ДВАДЦЯТЬ ХВИЛИН З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ВІЛЬНА КВАРТИРА: ЦІНИ МАЮТЬ ВПАСТИ — Zarobitchanu

У ПРАЗІ КОЖНІ ДВАДЦЯТЬ ХВИЛИН З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ВІЛЬНА КВАРТИРА: ЦІНИ МАЮТЬ ВПАСТИ

23:26
2351
У ПРАЗІ КОЖНІ ДВАДЦЯТЬ ХВИЛИН  З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ВІЛЬНА КВАРТИРА: ЦІНИ МАЮТЬ ВПАСТИ

Коронавірусна криза кинула тисячі нових квартир до празького ринку нерухомості.

В них колись жили жили туристи та іноземці, які зараз поїхали додому. Лише портал Bezrealitky.cz щодня повідомляє про 75 нових оголошень пропозиції  оренди. Тож виходить, що це одна квартира менш ніж за 20 хвилин. Близько 40 відсотків квартир використовувались для короткострокової оренди.

Тому ціни на оренду, швидше за все, в найблищому майбутньому повинні знизитися.Якщо дивитись річну статистику, то середня ціна вже знизилася на  десять відсотків.

Загалом кожного тижня в Празі з’являється близько двох тисяч оголошень про оренду житла. Прогнози на травень не передбачають великого зростання, однак, якщо туристичний сезон так і не розпочнеться в Чехії, то влітку прийде друга хвиля  ще дешевших пропозицій квартир. Що стосується падіння цін, то найбільш відчутним  буде для преміум квартир у центрі столиці.

Тенденція появи вільних квартир спостерігається лише в Празі, н відміну від інших регіонів Чехії.Згідно даних Bezrealitky, кількість пропозицій оренди квартир  у всіх  регіонах, досить скоротилася.

Хочемо нагадати, що Генеральне Посольство Польщі в Львові сьогодні розмістило інформацію на своєму офіційному сайті пишуть Zarobitchanu.В якій йдеться,що з 4 травня Польща знову почне видавати візи.

Читайте також:Немає жодної заборони для виїзду українців за кордон -Держприкордонслужба

Читайте також:Сотні людей у Празі вийшли на протести проти дій та рішень уряду

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|