​Білорусь - виривається в "лідери" по поширенню коронавірусу серед країн Європи — Zarobitchanu ​Білорусь - виривається в "лідери" по поширенню коронавірусу серед країн Європи — Zarobitchanu

​Білорусь - виривається в "лідери" по поширенню коронавірусу серед країн Європи

20:20
599
​Білорусь - виривається в  "лідери" по поширенню коронавірусу серед країн Європи
Станом на ранок 1 травня, згідно офіційних даних, у Білорусі було зафіксовано 14 917 нових випадків зараження коронавірусом.

Темпи зростання випадків зараження коронавірусом у Білорусі є одними з найвищих у Європі.

Про це в інтерв'ю TUT.BY заявив представник Всесвітньої організації охорони здоров’я в Білорусі Батир Бердикличев.

«Відповідно до даних, які надає Міністерство охорони здоров’я (Білорусі — ред.), у країні спостерігається стійке зростання числа нових випадків COVID-19 протягом останніх 4,5 тижні», — сказав він. 

Бердикличев також зауважив, що за кількістю інфікованих SARS-CoV-2 на 1 мільйон населення Білорусь випереджає сусідні країни. 

«Однією з провідних причин швидкого розвитку епідемії… є відсутність адекватних заходів соціального дистанціювання», — вважає представник ВООЗ. 

Станом на ранок 1 травня, за офіційними даними, в Білорусі зафіксовано 14 917 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2. З них 93 стали летальними, водночас 2 918 людей вилікувалися від коронавірусної інфекції. 

Раніше ВООЗ закликала Білорусь ввести карантин. 

Нагадаємо, у самій Білорусі не оголошували карантин через епідемію коронавірусу, президент Олександр Лукашенко заявив про «особливий шлях» країни у подоланні хвороби. Він не вірить у небезпечність епідемії.

Тому у Білорусі зокрема відновили навчальний процес.

Читайте також:Австрія очікує на понад 800 сезонних робітників з України, а у Фінляндії на тисячі українців — Прист

                             Всі згадали про заробітчан.Висунуті умови для європейських країн

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|