​Кабмін спростовує заборону на виїзд заробітчан за кордон – Пристайко — Zarobitchanu ​Кабмін спростовує заборону на виїзд заробітчан за кордон – Пристайко — Zarobitchanu

​Кабмін спростовує заборону на виїзд заробітчан за кордон – Пристайко

20:34
709
​Кабмін спростовує заборону на виїзд заробітчан за кордон – Пристайко
Кабінет міністрів наразі намагається упорядкувати працевлаштування за кордоном на базі тих обмежень, які були застосовані для всіх громадян України.

«В Україні немає заборони на пересування, а були введені певні обмеження через коронавірус»- каже Пристайко.

У Кабінеті міністрів України заявляють, що не збираються забороняти виїзд українських сезонних робітників за кордон.

Як пише  УНІАН, про це віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко сказав під час онлайн-брифінгу щодо координації питань з організованим виїздом сезонних робітників. 

Він заявив, що в Україні немає заборони на пересування, а були введені певні обмеження через коронавірус, котрі стосуються усіх українських громадян.

«Ми не забороняємо, не можемо і не будемо. Ми не Радянський Союз, ми нікого не тримаємо за залізною завісою. Ми намагаємось упорядкувати зараз працевлаштування за кордоном на базі тих обмежень, які були застосовані для всіх громадян України, і так само всі інші країни у світі обмежили для всіх своїх громадян пересування. Це пов'язано лише з епідемією коронавірусу», — сказав Пристайко

Хочемо нагадати, що 29 квітня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд України готовий до перемовин з європейськими країнами, які захочуть офіційно запросити українців на сезонні роботи.

Читайте також:Австрія очікує на понад 800 сезонних робітників з України, а у Фінляндії на тисячі українців — Прист

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|