Як чехи сприймають українців - соціальне опитування — Zarobitchanu Як чехи сприймають українців - соціальне опитування — Zarobitchanu

Як чехи сприймають українців - соціальне опитування

22:02
4604
Як чехи сприймають українців - соціальне опитування

Цього року відношення чехів до іноземців, які довгодобово проживають в Чехії є найкращим від 2003 року.Незважаючи на те, що 53 відсотки чехів вважають іноземці загальнонаціональною проблемою, це все одно є найкращий показник.

Найчастіше чехи пов'язують іноземців із поширенням хвороб та збільшенням злочинності в країні.Це випливає з березневого опитування CVVM.

«Середня оцінка всіх показників є найбільш сприятливою для іноземців, які проживають у Чехії протягом тривалого часу за весь періоду опитувань. Найгіршою  оцінка була у 2016 році », — зазначається на CVVM.

63 відсотків громадян Чехії  асоціюють іноземців переважно з поширенням різних захворювань, та  загрозою для здоров’я .

Для 57 відсотків людей іноземці є причиною збільшення злочинності, минулого року так вважали 61 відсоток.

За словами 44 відсотків людей, іноземці загрожують способу життя чехів. Третина людей, а це 34 відсотки, вважає, що іноземці збільшують загальне безробіття в Чехії. 

Серед чехів також існує думка, що іноземці можуть сприяти вирішенню проблеми старіння населення, збагатити чеську культуру а також покращити економічний  розвиток країни.

CVVM проводило опитування від 29 лютого до 11 березня 2020. В якому взяли участь тисячі людей старше 15 років. Таким чином, результати не відображають поточну ситуацію після оголошення надзвичайного стану 12 березня та подальших заходів.

Читайте також:Білорусь — виривається в „лідери“ по поширенню коронавірусу серед країн Європи

                              У ПРАЗІ КОЖНІ ДВАДЦЯТЬ ХВИЛИН З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ВІЛЬНА КВАРТИРА: ЦІНИ МАЮТЬ ВПАСТИ

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|