В Чехії очікується значне зростання цін​ — Zarobitchanu В Чехії очікується значне зростання цін​ — Zarobitchanu

В Чехії очікується значне зростання цін​

22:04
2599
В Чехії очікується значне зростання цін​

Багато людей втратили роботу або просто  зіткнулися з  падінням доходів через наслідки пандемії коронавірусу. Тепер ситуація стане ще гіршою через зростання цін на продукти.Також очікується зростання цін на електроніку.

Подорожчання є наслідком не тільки коронавірусу, але і  тривалої посуху, яка вже завдала великих збитків фермерам. 

Міжнародна торгівля харчовою продукцією також порушена. Наприклад, багато продуктів, здебільшого це  фрукти та овочі надходять з Італії та Іспанії, які зараз забезпечують власні потреби і не в змозі задовольнити зовнішній попит.

«Можна очікувати зростання ціни на фрукти та овочі. Воно зумовлене відсутністю сезонних робітників у Чехії та  інших країнах, а також погодою, яка  зараз не дуже сприятлива для виробників », — про це розповів для Novinky речник компанії Tesko Вацлав Куколічек.

Цікаво:Як чехи сприймають українців — соціальне опитування

«У нашій країні більшість товарів надходить від вітчизняних постачальників, особливо це  стосується овочів та фруктів. В даний час на Чеських полях і теплицях дуже обмежений урожай, через що пропозицію доповнюють імпортом »,-каже директор з комунікацій Альберта Іржі Маречек.

Іще одним фактором є те, що люди під час карантину почали більше готувати їжу вдома, в зв'язку з чим збільшився попит і споживання продуктів харчування.

«Причиною зростання цін є несприятливий обмінний курс євро, транспортні витрати і, у випадку деяких товарів, наприклад таких як рис, є протекціоністське обмеження експорту з країн, які виробляють ці товари», — каже прес-секретар" Глобуса «Лутфія Вольфова.

За словами Петра Бени, директора з продажу Alza, найбільшого Чеського магазину побутової електроніки, ціни підвищаться практично  на  все, що не виробляється в Чехії.

»Приблизна націнка становить близько 10 відсотків, відповідно до змін курсу валют. Деякі мобільні телефони вже стали дорожчими, як і деякі ноутбуки.", — додав Бена.

Також очікується подорожчання тютюнових виробів.

Читайте також:У ПРАЗІ КОЖНІ ДВАДЦЯТЬ ХВИЛИН З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ВІЛЬНА КВАРТИРА: ЦІНИ МАЮТЬ ВПАСТИ

                              Польща знову почне видавати візи

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|