Коруна послабила позиції відносно долара та євро — Zarobitchanu Коруна послабила позиції відносно долара та євро — Zarobitchanu

Коруна послабила позиції відносно долара та євро

21:20
1647
Коруна послабила позиції відносно долара та євро

Чеська валюта ослабла відносно євро на шість відсотків, це 27,15 крон за одне євро та відносно долара на 10,7 відсотка, це на сьогодні  25,01 крон за долар починаючи з середини березня. Про це розповів аналітик компанії Purple Trading, пишуть Ceskenoviny.

«Нервовість на фондових ринках,  світової економіки та поступове введення економічних обмежень на деякі валюти буквально задушили торги. На даний момент чеська крона виходить з  кризи як невдаха», — додав він. 

Актуальне:Чехія хоче відкрити кордони з 4 країнами

За його словами, це спричинило не тільки агресивне зниження процентних ставок Чеського національного банку, але й масовий відтік іноземного капіталу на тлі нервозності на фінансових ринках.

Коруна відноситься до валют з розвиваючоюся  економікою,, і стабільним фундаментом у вигляді низького рівня безробіття та низької заборгованості країни, але це жодним чином їй не допомогло . 

Починаючи з березня коруна втратила до десяти відсотків вартості відносно євро. У парі з доларом США збитки сягали аж 15 відсотків, але з того часу коруна трохи покращила свої позиції.

Переможцем кризи у світі наразі є долар США,  попит на нього швидко зростав у момент найбільшої турбулентності на світових торгах. 

Поступово ситуація заспокоюється, і більш «екзотичні валюти», такі як російський рубль, японська ієна, сингапурський долар або тайський бат, також починають зміцнюватися. Саме в цих валютах, включаючи чеську крону, можна очікувати більш значного зміцнення з часом, завдяки поступовому зменшенню введених обмежень та швидкій фіскальній підтримці, зауважив Гаєк.

Читайте також:В Чехії очікується значне зростання цін

Хочемо нагадати, що Чеська влада поставилася лояльно, щодо Іноземців, термін перебування яких закінчився під час надзвичайної ситуації, та надасть 60 днів «захисту»

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|