Польський Уряд скасовує обсервацію у прикордонній зоні. — Zarobitchanu Польський Уряд скасовує обсервацію у прикордонній зоні. — Zarobitchanu

Польський Уряд скасовує обсервацію у прикордонній зоні

22:05
6247
Польський Уряд скасовує обсервацію у прикордонній зоні

Уряд Польщі з 4 травня скасує 14-денну обсервацію, обов’язкову для громадян, які мешкають у прикордонній зоні та навчаються і працюють у сусідніх країнах ЄС – Німеччині, Чехії, Словаччині та Литві.

Про це у Facebook написав голова Ради міністрів Польщі Матеуш Моравецький,– передає Укрінформ.

“Маю добру інформацію для всіх працівників та учнів, які працюють чи навчаються у наших сусідів, тобто в Німеччині, Литві, Словаччині та Чеській республіці. З 4 травня вони зможуть повернутися до праці та навчання і не будуть зобов’язані перебувати на 14-денному обов’язковому карантині”, — повідомив Моравецький.

Актуальне:Коруна послабила позиції відносно долара та євро

За його словами, це рішення ухвалено у співпраці з урядами згаданих країн після аналізу епідеміологічної ситуації та консультацій з органами самоврядування у прикордонній зоні.

Глава польського уряду зазначив, що країна поки що не перемогла у боротьбі з коронавірусом. Проте з кожним днем влада краще контролює ситуацію і може рішучіше діяти для відновлення економічного життя країни.

Водночас Моравецький закликав жителів прикордонної зони дуже ретельно ставитися до заходів епідеміологічної безпеки, аби ситуація не вийшла з-під контролю.

Читайте також:З кожного по 2 тисячі гривень і кордон відкритий: СБУ викрила схему вимагання грошей

Як повідомлялося, з 20 квітня у Польщі відкрито для відвідування ліси і парки, а також частково скасовано обмеження у торгівлі. З 4 травня відновлять роботу торговельні центри, готелі та хостели, деякі заклади культури, а з 6-го – дитсадки та ясла. Наприкінці цього місяця планується відновлення чемпіонату Польщі з футболу у вищому дивізіоні без участі глядачів.

Читайте також:Депорту не буде.Чехія надасть коридор в 60 днів, та буде класти відмітки до паспорта.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|