Фінляндія хоче залучити на сезонні роботи 15 тисяч українців — Zarobitchanu Фінляндія хоче залучити на сезонні роботи 15 тисяч українців — Zarobitchanu

Фінляндія хоче залучити на сезонні роботи 15 тисяч українців

20:01
774
Фінляндія хоче залучити на сезонні роботи 15 тисяч українців

У цій країні заявляють про гостру нестачу робочої сили для сезонних робіт.

Фермери з Фінляндії цього року розраховують залучити на сезонні роботи 15 тисяч українців. 

Як повідомляє Урядовий портал, про це йшлося на зустрічі віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадима Пристайка з надзвичайним і повноважним послом Фінляндії в Україні Пяйві Лайне, пише Уніан.

“Фінляндія відчуває гостру нестачу робочої сили для сезонних робіт. Українські працівники зарекомендували себе дуже добре. Вони відповідальні, порядні, працьовиті, і ми будемо раді можливості цього року знову залучити їх до роботи у сільському та лісовому господарстві та інших сферах”, — підкреслила посол.

Актуальне:Польський Уряд скасовує обсервацію у прикордонній зоні

Своєю чергою, Пристайко зазначив, що в уряді знають про регулярне залучення українських працівників на сезонні роботи до країн Європи. Так, Фінляндія щороку залучає від 12 до 15 тисяч українців, зокрема до роботи на сільськогосподарській техніці та більш пізніх робіт зі збору врожаю ягід тощо.

“Разом з фінськими колегами уряд України допоможе українським працівникам організовано дістатися на сезонні роботи. Це включає організацію необхідної кількості авіарейсів. Звичайно, безпека при цьому є найвищим пріоритетом. Тому незмінною залишається умова для роботодавців щодо легального працевлаштування українських працівників, забезпечення якісної медичної страховки, проведення обсервації”, — сказав Пристайко. 

Віце-премєр-міністр також додав, що в Урядовому офісі зараз опрацьовуються відповідні запити з Австрії, Фінляндії, Данії та Норвегії, а також інших країн.

Як повідомляли Zarobitchanu?29 квітня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд України готовий до перемовин з європейськими країнами, які захочуть офіційно запросити українців на сезонні роботи.

Читайте також:Депорту не буде.Чехія надасть коридор в 60 днів, та буде класти відмітки до паспорта.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|