З 11 травня Чехія відкриє ще три пункти перетину кордону — Zarobitchanu З 11 травня Чехія відкриє ще три пункти перетину кордону — Zarobitchanu

З 11 травня Чехія відкриє ще три пункти перетину кордону

22:06
1396
З 11 травня Чехія відкриє ще три пункти перетину кордону

4 травня, урядом була схвалена пропозиція міністра внутрішніх справ Яна Хамачека, про продовження тимчасового введення контролю на внутрішньому кордоні Чехії до 13 червня. У той же час транскордонний рух дозволений з 11 травня. 

Прикордонні переїзди, якими могли користуватися лише водії вантажівок, тепер будуть доступні для перевізників та пасажирів, а також будуть доступні деякі переходи для залізничного транспорту.

З понеділка, 11 травня, можна буде перетинати кордон від 17  до 23 години, для всіх категорій пасажирів, які на сьогодні працюють лише для   автомобільних вантажних перевезень.

Читайте також:Угорщина починає відкривати кордони

У цьому ж режимі для перетину кордону з Німеччиною будуть відкриті ще три пункти пропуску: Дольні Пустевна, Гренсько та Краслице. 

"Ми хочемо пом’якшити  та спростити транскордонний рух. Наразі, переїзди доступні лише для вантажівок, стали доступні для всіх, і ми додаємо ще три місця перетину кордону. Однак ми також повинні враховувати працездатність поліції, тому робочий час буде з 17 по 23 годину », - сказав міністр внутрішніх справ Ян Гамачек після засідання уряду.

Крім того, в зв'язку з відновлення міждержавного руху поїздів, основні залізничні коридори будуть доступні з 11 травня. Це «Чеська Кубіца» і «Дечин» на кордоні з Німеччиною, а «Брецлав» та «Хорні Дворжиштьє» на кордоні з Австрією.

Уряд також зняв обмеження щодо в'їзду громадян країн третього ряду.Від тепер вони можуть в'їхати до Чехії з 11 травня, за умови, що вони пред'являть негативний тест на  коронавірус. Це, наприклад, сезонні працівники сільського господарства або працівники сфери охорони здоров’я та соціальних служб.

Читайте також:Польський Уряд скасовує обсервацію у прикордонній зоні

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|