Любителі Чеського пива дочекались​:Повідомлено коли відкриють тераси — Zarobitchanu Любителі Чеського пива дочекались​:Повідомлено коли відкриють тераси — Zarobitchanu

Любителі Чеського пива дочекались​:Повідомлено коли відкриють тераси

23:11
811
Любителі Чеського пива дочекались​:Повідомлено коли відкриють тераси

Всі любителі розливного пива зможуть знову насолодитися напоєм в понеділок 11 травня. Після довгих тижнів надзвичайного сану їм більше не доведеться пити пиво з пляшок, а також не доведеться пити улюблений напій на дворі біля вікон закладів. 

Завдяки затвердженому урядом пом'якшенню антикоронавірусних заходів, ресторани, бари та кав'ярні  зможуть відкрити свої тераси. 

Однак не обійшлося без ускладнень.

У Празі ресторани повинні отримати дозвіл Технічного управління доріг, щоб відкрити «заградки». 

Але чиновники все ж таки вирішили задовольнити запити, подані до вечора в середу, тому підприємцям не доведеться чекати. 

«Ми видамо дозвіл лише пізніше», — сказав Адам Шейнхер, радник з питань транспорту. 

Деякі місцеві жителі не забували допомагати своїм улюбленим  закладам навіть під час карантину. Вони сприяли своїм реставраторам, купуючи ваучери, якими тепер можна розраховуватися. 

«Ваучери купували постійні клієнти та місцеві жителі, які приходять до нас і люблять нас», — сказала Тереза Зікова, яка працює в барі Pilsner Urquell в Маріанське Лазне. 

Крім терас  ресторанів, відкриються двері також інших закладів, наприклад ті, що розміщені у торгових центрах. 

Однак вони повинні дотримуватися заходів гігієни. 

«Ми дотримуємось рекомендацій уряду, тому люди повинні дотримуватися двометрової відстані і заходити в приміщення із захисною маскою», — заявив прес-секретар Galerie Šantovka в Оломоуці Юрай Алач. 

Окрім стендів з дезінфікуючими засобами на входах, заклади також будуть дезінфікувати туалети спеціальним спреєм за технологією наночастинок.

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|