Словаччина погодилася на міні-шенген з Чехією та Австрією — Zarobitchanu Словаччина погодилася на міні-шенген з Чехією та Австрією — Zarobitchanu

Словаччина погодилася на міні-шенген з Чехією та Австрією

16:35
3919
Словаччина погодилася на міні-шенген з Чехією та Австрією

Міністри закордонних справ Словаччини, Чехії та Австрії наразі обговорюють можливе послаблення ситуації на кордонах між цими країнами. Про це заявив словацький заступник міністра Мартін Клус в інтерв'ю для словацьких новин Hospodářské noviny.

«Ми можемо створити свого роду, такий собі міні-шенген», — зауважив  він.

Клус додав, що так званий міні-шенген може запрацювати вже влітку. Умова є утримання контролю над епідеміологічною ситуацією в усіх трьох країнах.

На сьогодні Словаччина може похвалитися хорошими результатами в боротьбі з пандемією, в країні від  covid-19 загинуло 26 людей, а загалом було виявлено позитивний тест на коронавірус в 1457 осіб.

Клус зазначив, що Словаччина продовжує дозволяти в'їжджати на її територію лише громадянам Словацької Республіки, які мають постійне або тимчасове право на  проживання в країні. І він виступає за систему так званого державного карантину, оскільки домашній карантин, запроваджений на початку пандемії, деякі особи ігнорували та заражали інших людей.

Читайте також:З кінця травня відновлюються авіаперельоти з України до Чехії Угорщини та Німеччини

Це наприклад сталося у ромських поселеннях на сході Словаччини, куди повернулися десятки ромів з Великобританії. Тоді Словаччина скасувала можливість домашнього карантину та запровадила державний карантин, який передбачає ізоляцію в спеціальних закладах .На сьогодні вона є єдиною країною Європи, яка вжила такий захід .

Після критики державного карантину Словаччина розглядає можливість контролю за переміщенням людей за допомогою мобільного додатку або через браслети, які  призначені для контролю за переміщенням засуджених.

«Якщо люди погодяться на це  добровільно, то нам не доведеться відправляти їх у державний карантин», — сказав Клус.

Читайте також:" В УКРАЇНІ НЕМАЄ І НЕ БУДЕ РАБСТВА": ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗВАВ УМОВИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗАРОБІТЧАН ЗА КОРДОН

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|