​Обмеження на в'їзд у ЄС хочуть продовжити до 15 червня — Zarobitchanu ​Обмеження на в'їзд у ЄС хочуть продовжити до 15 червня — Zarobitchanu

​Обмеження на в'їзд у ЄС хочуть продовжити до 15 червня

18:35
899
​Обмеження на в'їзд у ЄС хочуть продовжити до 15 червня
Єврокомісія зробила рекомендацію державам Шенгенської зони продовжити обмеження на в'їзд людей з третіх країн на 30 днів.

Єврокомісія рекомендувала країнам Шенгенської зони продовжити тимчасові обмеження на в'їзд до ЄС з третіх країн на 30 днів, до 15 червня. Причина введених обмежень — пандемія коронавірусної інфекції.

«Хоча деякі держави ЄС та асоційовані з Шенгенською зоною країни почали вживати підготовчих кроків з ослаблення заходів боротьби з поширенням пандемії, ситуація як в Європі, так і у світі залишається нестійкою», — зазначили в Єврокомісії. У виконавчому органі ЄС додали, що через це країнам об'єднання слід продовжити обмеження на в'їзд на зовнішніх кордонах, передає "Німецька хвиля".

Читайте також:Словаччина погодилася на міні-шенген з Чехією та Австрією

Як відомо, раніше Єврокомісія рекомендувала починати відкриття з внутрішніх кордонів ЄС, і лише після цього переходити до зовнішніх кордонів. Ця порада залишається в силі, уточнили в Брюсселі.

«Обмеження на вільне пересування і контроль на внутрішніх кордонах слід знімати поступово, перш ніж ми знімемо обмеження на зовнішніх кордонах та гарантуємо в'їзд до ЄС для нерезидентів, а також для подорожей, які не є необхідними», — заявила єврокомісар з внутрішніх справ Ільва Йоханссон.

Ця рекомендація адресована 30 країнам. Мова йде про 26 членів Шенгенської зони, а також про чотири асоційовані з нею країни: Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

Як повідомляли Zarobitchanu, із 17 травня  уряд Чехії зняв заборону на міжнародний транспортний рух для всіх пасажирських перевізників на автомобільному, залізничному та водному транспорті, яка діяла з 14 березня через карантинні обмеження в зв'язку з пандемією коронавірусу.

Читайте також:З кінця травня відновлюються авіаперельоти з України до Чехії Угорщини та Німеччини

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|