Меркель запропонувала поступове відкриття кордонів із сусідами — Zarobitchanu Меркель запропонувала поступове відкриття кордонів із сусідами — Zarobitchanu

Меркель запропонувала поступове відкриття кордонів із сусідами

21:50
955
Меркель запропонувала поступове відкриття кордонів із сусідами
Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила в переговорах з членами Європарламенту, що Німеччина може незабаром розпочати відкриття кордонів з сусідніми країнами. 

Це випливає з інформації агенції DPA, яка посилається на учасників віртуального засідання консервативної фракції  у Федеральній Асамблеї, передають Сeskenoviny. 

За її словами, при відкритті кордонів для сусідів буде застосовуватися двоступеневий процес.Також вона згадала про те, що Чехія та Польща запровадили прикордонний контроль зі свого боку.

За даними джерел DPA, канцлер наголосила, що прикордонний контроль не може тривати нескінченно. Меркель вважає, що зміни в прикордонному контролі завжди повинні відбуватися у співпраці з сусідами.

Читайте також:Інфографіка: які заходи протидії розповсюдженню COVID-19 вживає Австрія

ДПА зазначило, що тиск з боку прикордонних регіонів, зокрема, тисне на уряд, щоб ті  послабили прикордонний контроль, який введений через коронавірусну пандемію. 

Якщо розвиток епідеміологічної ситуації дозволяє це, існує чітка перспектива відновлення Шенгенської системи відкритих внутрішніх кордонів у ЄС, сказала Меркель.

За її словами, найголовніше — це відкриття прикордонних переходів. 

Як повідомляється, президент Франції Еммануель Макрон в телефонній розмові з Меркель у понеділок заявив, що Франція хоче продовжити прикордонний контроль до середини червня. Однак, на німецько-французькому кордоні слід вжити заходів для нормалізації та повернення до початкової Шенгенської системи відкритих кордонів у червні, якщо це дозволить епідеміологічна ситуація.

Чехія також хоче послабити прикордонний контроль на деяких своїх кордонах. За словами міністра закордонних справ Томаша Петрчечека , переговори зі Словаччиною та Австрією є найтіснішими.

Читайте також:Обмеження на в'їзд у ЄС хочуть продовжити до 15 червня

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|