Ніякої заборони немає: Шмигаль прокоментував питання виїзду заробітчан закордон — Zarobitchanu Ніякої заборони немає: Шмигаль прокоментував питання виїзду заробітчан закордон — Zarobitchanu

Ніякої заборони немає: Шмигаль прокоментував питання виїзду заробітчан закордон

20:06
2072
Ніякої заборони немає: Шмигаль прокоментував питання виїзду заробітчан закордон

Про це Прем’єр-міністр України пише у своєму телеграм-каналі:

Знов і знов постає питання щодо заборони виїзду заробітчан за кордон. Ще раз хочу наголосити: ця інформація не відповідає дійсності.

Сьогодніведуться перемовини з європейськими урядами про те, якщо наших людей запрошують для виконання сезонних робіт, це мають бути офіційне працевлаштування, медичні гарантії, гарантії можливості повернення додому, достойні умови роботи та проживання.

Ми вперше отримали змогу на рівних вести діалог про захист інтересів українців у європейських країнах. І сьогодні компанії, які запрошують наших людей до себе працювати, цих умов дотримуються.

Важливий момент: якщо люди їдуть до Європи, це не має бути двотижневий туризм з імпортом/експортом коронавірусу. Ми та європейські країни не для того два місяці трималися на карантині, щоби знову наражати себе на небезпеку – зауважив Денис Шмигаль.

Читайте також:Словаччина погодилася на міні-шенген з Чехією та Австрією

" В УКРАЇНІ НЕМАЄ І НЕ БУДЕ РАБСТВА": ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗВАВ УМОВИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗАРОБІТЧАН ЗА КОРДОН

|