Поліція знайшла на херсонському звалищі 25 заробітчан, серед яких семеро дітей — Zarobitchanu Поліція знайшла на херсонському звалищі 25 заробітчан, серед яких семеро дітей — Zarobitchanu

Поліція знайшла на херсонському звалищі 25 заробітчан, серед яких семеро дітей

23:26
1076
Поліція знайшла на херсонському звалищі 25 заробітчан, серед яких семеро дітей

Заробітчани прибули в Херсон із Мукачева. Вони збирали та сортували сміття, жили поруч зі сміттєзвалищем у халабудах.

У Херсоні на сміттєзвалищі поліцейські виявили 25 заробітчан із Закарпатської області, серед яких семеро дітей.

Як повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції в Херсонській області, сьогодні в Херсоні в рамках профілактичних заходів з метою недопущення використання нелегальної дитячої праці та виявлення порушень трудового законодавства відбулася перевірка на території міського сміттєзвалища, передає Уніан.

Зазначається, що на найбільшому сміттєзвалищі міста правоохоронці виявили кілька родин – 18 дорослих та 7 дітей віком від 2-х до 12-ти років.

«Під час перевірки документів поліцейські встановили, що всі приїхали з Мукачева Закарпатської області. Дорослі пояснили, що прибули в Херсон на заробітки: вони збирали та сортували сміття. Жили поруч зі сміттєзвалищем у халабудах, де немає ні світла, ні води, ні будь-яких елементарних умов для проживання малюків. Поруч зі своїм місцем проживання заробітчани утворили ще один смітник з того, що вони сортували. Дорослі та діти мали вкрай занедбаний вигляд. Для перевірки стану здоров’я малюків, їх помістять до лікарні, де нададуть всю необхідну допомогу», — йдеться у повідомленні.

Читайте також:https://zarobitchanu.com/178-infohrafika-yaki-zakhody-protydiyi-rozpovsyudzhennya-covid-19-vzhyvaye-avstriya.html

Наразі правоохоронці перевіряють законність перебування та працевлаштування в області вказаних громадян. Також перевіряється можливе порушення трудового законодавства комунальним підприємством, якому належить сміттєзвалище та де працювали люди. Крім того, буде ретельно перевірена інформація щодо можливої експлуатації дитячої праці.

Інформація про даний факт внесена в журнал єдиного обліку. Після проведення всіх перевірок та експертиз, слідчими буде надана правова кваліфікація діям всіх учасників події.

Читайте також:Депорту не буде.Чехія надасть коридор в 60 днів, та буде класти відмітки до паспорта.

Читайте також:Чеський уряд офіційно розширив коло іноземців, які можуть в'їхати до Чехії

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|