Хто вбив більше людей,карантин чи коронавірус: думка німецьких експертів — Zarobitchanu Хто вбив більше людей,карантин чи коронавірус: думка німецьких експертів — Zarobitchanu

Хто вбив більше людей,карантин чи коронавірус: думка німецьких експертів

22:16
1402
Хто вбив більше людей,карантин чи коронавірус: думка німецьких експертів

Скандал сколихнув міністерство внутрішніх справ Німеччини. Його працівник Стефан Кон, який раніше відповідав за управління надзвичайних ситуацій, провів аналіз на 192 сторінках, в якому стверджується, що в Німеччині від коронавірусних заходів загинуло більше людей, ніж від самого вірусу. Він описує ситуацію навколо епідемії covid-19 як «помилкову тривогу». Внутрішній документ витік із офісу та був опублікований у багатьох ЗМІ.

Що стосується стану здоров'я, Кон заявляє, що заходи, вжиті проти поширення коронавірусної епідемії, заподіяли більше шкоди, ніж сам вірус. У березні Федеральне міністерство охорони здоров'я прийняло рішення про перенесення всіх операцій  з метою збільшення  місць  для лікування заражених пацієнтів. На його думку, це призвело до катастрофи.

«У березні та квітні 90 відсотків усіх необхідних операцій не відбулися і були відкладені. За оцінками експертів, цього року 5000 пацієнтів вже померли, а протягом року ця цифра може збільшитися до 125 000», — Стефан Кон пише він у своєму аналізі.

Він характеризує ситуацію навколо коронавірусу як »помилкову тривогу" і аргументує свою позицію ситуацією відносно  грипу. На межі 2017 та 2018 років від грипу в Німеччині під час епідемії померло близько 25 000 людей. Але ніяких спеціальних заходів не було вжито. Зараз Німеччина зареєструвала  7634 випадків смерті від коронавірусу нового типу.

«Зважаючи на вищезгадане порівняння, суворі заходи, вжиті проти поширення коронавірусу, повинні бути легітимізовані та переконливо пояснені», — каже автор аналізу.

Читайте також:Об'єднання сенаторів готує конституційну скаргу щодо закриття кордонів Чехії

Кох  наразі є відсторонений від роботи, а міністерство розслідує, звідки стався  витік звіту. Міністр внутрішніх справ Хорст Зеехофер стверджує, що це «особиста думка працівника». «Якщо хтось використав уряд, його становище та ім'я для поширення своїх особистих поглядів, то він перетнув кордон », — сказав Зеехофер.

Аналіз розколов медичну спільноту. Деякі з низ сильно  його критикують. Наприклад, вони принципово не погоджується з кількістю людей, які могли померти внаслідок обмежень в сфері  охорони здоров'я. Також вони стверджують, що термінові операції, наприклад у зв'язку з раком, відбулися.

Інші медики заявляють, що вони стурбовані значним зниженням пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями та інсультом в лікарнях. За підрахунками Наукового інституту Фонду медичного страхування АОК, у квітні цього року пацієнтів було на 30 відсотків менше, ніж аналогічно минулому році. Для експертів це вірний показник того, що багато людей не ходили до відділення невідкладної допомоги, боячись коронавірусу.

Кон отримав підтримку свого аналізу з боку експерта  вірусолога Пітера Ширмахера, він є  членом Німецької академії наук Леопольдіна, також він консультує канцлера  Німеччини Ангелу Меркель.

Читайте також:Ніякої заборони немає: Шмигаль прокоментував питання виїзду заробітчан закордон

Лідери ЄС пояснили, як відкриватимуть кордони Шенгену, закриті через пандемію

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
|